Чи підвищать пенсію з 1 жовтня?

  • Середа, вер. 27 2017
  • Автор 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман очікує, що на наступному пленарному тижні Верховна Рада розгляне і підтримає підвищення пенсій.

"Минулого четверга, 21 вересня, я дуже розраховував, що Верховна Рада нарешті проголосує. Прийшов у парламент та звернувся до депутатів з проханням ухвалити цей законопроект, бо це дуже важливо", – сказав він. Проте у той день не вистачило 7 голосів для підтримки законопроектів про пенсійну реформу.

Володимир Гройсман також розповів, що останній термін для ухвалення пенсійної реформи, щоб люди отримали підвищення пенсій уже в жовтні — це перші дні наступного пленарного тижня засідання Верховної Ради.

Проект пенсійної реформи передбачає осучаснення пенсій шляхом перерахунку з 1 жовтня 2017 року соцвиплат з використанням єдиного показника середньої зарплати, який використовується для призначення пенсії в 2017 році, в сумі 3 тис. 764,4 грн.

Пенсійна реформа передбачає вихід на пенсію за умови наявності страхового стажу не менше 25 років, який до 2028 року підвищиться до 35 років.

Особам, які не матимуть необхідного страхового стажу на момент 2018 року, буде призначатися державна соціальна допомога після досягнення 65 років.

Для проведення пенсійної реформи потрібно підтримати законопроекти №6614, 6615, 6616, 6617.

Прочитано 1773 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео