Керівництво ТОВ "Білоцерківський молочний комбінат" довело підприємство до банкрутства?

  • Понеділок, вер. 11 2017
  • Автор 

Відповідно до ухвали Солом’янського райсуду м. Києва від 21.08.2017, слідчі ДФС здійснюють досудове розслідування в кримінальному провадженні №42017110000000296 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 219 Кримінального кодексу («Доведення до банкрутства»). За даними слідства, службові особи ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» (ТОВ «БМК») вчинили «умисні дії, які призвели до стійкої фінансової неплатоспроможності та доведення до банкрутства даного товариства». Про це повідомляє сайт finbalance.

Згідно з судовими матеріалами, на 01.04.2017 заборгованість ТОВ «БМК» перед державним Укрексімбанком становила в еквіваленті 541,8 млн грн.

Слідчі ДФС, зокрема, вказують, що ухвалою Госпсуду Київської області від 11.11.2015 ТОВ «БМК» було визнано банкрутом, а в реєстр вимог кредиторів включені в т.ч. вимоги Укрексімбанку (як забезпеченого кредитора) на 401,1 млн грн.

Водночас за даними слідства, 8 із 13 кредиторів ТОВ «БМК», вимоги яких в загальній сумі складають 208,4 млн грн. є пов`язаними з ТОВ «БМК» особами та, відповідно до інформації, розміщеної в ЄДР, мають одного з ним кінцевого бенефіціарного власника.

«Тобто, більша частина вимог кредиторів (99% не враховуючи вимоги банку) складається із заборгованості ТОВ «БМК» перед пов`язаними особами. При цьому така заборгованість переважно виникла на підставі договорів, які були укладені менше ніж за місяць до звернення ТОВ «БМК» до господарського суду Київської області із заявою про порушення справи про банкрутство», - йдеться в ухвалі Солом’янського райсуду м. Києва від 21.08.2017.

За даними держреєстру, наразі ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» - в стані припинення. Засновниками компанії є кіпрська "Терра Фуд Мілк БМФ Лімітед" й українське ТОВ "Терра Фуд" (м. Тульчин, Вінницька область), а кінцевим бенефіціаром - Станіслав Войтович.

Група «Терра Фуд» відома низкою молочних брендів, у т.ч. ТМ «Біла лінія», ТМ «Тульчинка», ТМ «Ферма».

Прочитано 6615 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео