Торгівельний центр Novus сплатив 441, 6 тис грн пайового внеску

  • Вівторок, вер. 05 2017
  • Автор 

На сайті Білоцерківської міської ради з'явилася інформація про сплату забудовниками  пайової участі  у створенні і розвитку  інженерно-транспортної інфраструктури міста Біла Церква у серпні 2017 року.

Зокрема, торгівельний центр Novus (Леваневського, 26д) сплатив 441, 6 тис. грн пайового внеску у бюджет Білої Церкви. Від реконструкції АЗС на вул. Рибна, 10 місто отримало 3972 грн, від будівництва індивідуального гаража по вул. Партизанська, 11 - 3795 грн. Разом за серпень - 449 374 тис. грн. Забудовник, який будував нежитлову будівлю на Таращанській, 191, мав у серпні сплатити 117, 4 тис. грн, проте поки що цього не зробив.

Нагадаємо, активіст ГО "Щит" Віктор Левицький під час проведення сесії 31 серпня висловив сумніви щодо прозорості у сплаті пайового внеску торгового центру Novus. За його словами, згідно методики підрахунку пайової участі, торговий центр мав би заплатити не менше $1 млн. в бюджет міста Біла Церква. Також активіст попросив депутатів не приймати рішення про транспорту розв'язку біля торгового центру.

Нагадаємо, у травні 2017 року депутати Білоцерківської міської ради ухвалили рішення про зміну розміру пайової участі у бік зменшення для того, аби прискорити введеня в експлуатацію новобудов у місті. Так, розмір пайової участі підприємців, які збудували приміщення під виробництво, було зменшено з 10% до 1%. 

Прочитано 2586 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео