Витрати з міського бюджету Білої Церкви лишаються таємницею?

  • Понеділок, лип. 17 2017
  • Автор 

У 2016 році активісти критикували міського голову Білої Церкви за те, що попри його обіцянки, управління та відділи Білоцерківської міської ради не поспішали закуповувати товари, роботи та послуги на конкуретній основі через систему Prozorro. У відповідь Геннадій Дикий заявив, що буде створено сайт, на якому можна відслідкувати всіх підрядників, з якими органи місцевого самоврядування Білої Церкви та комунальні підприємства заключали договори і на яку суму. Дійсно, з часом такий сайт з’явився. Це – Zvitpro, на якому публікуються видатки розпорядників бюджетних коштів м. Біла Церква.

На цьому позитивні новини закінчуються. Проблема у тому, що публікується інформація про договори нерегулярно, а деякі відділи, управління та комунальні підприємства міста  взагалі не публікують жодної інформації.

Зокрема, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради останній раз публікував інформацію про закупівлі у вересні 2016 року. Управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення теж не публікує свої звіти з серпня 2016 року. Взагалі не присутні на сайті Центр з надання адміністративних послуг, Управління земельних відносин, Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування, Відділ транспорту та зв’язку, Відділ держархбудконтролю та інші.

З комунальних підприємств не подають інформацію про свої витрати:

-         Міська служба замовника

-         Агенція стратегічного розвитку

-         Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс

-         Аптека№1

-         Білоцерківська міська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка

-         Аптека№62

-         Підприємство готельного господарства

-         Муніципальне шляхово-експуатаційне управління (Білоцерківсвітло)

-         ЖЕК№7

Виникає питання: чому ці підприємства, відділи та управління не хочуть оприлюднювати свої витрати і чи можна вірити в обіцянки міського голови Білої Церкви про прозорість міських закупівель надалі?

Прочитано 1730 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео