Податкова нагадує, коли сплачувати єдиний податок підприємцям І-ІV груп

  • Вівторок, бер. 07 2017
  • Автор 

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що з початку 2017 року надходження єдиного податку склали 30,6 млн. гривень, що на 11,2 млн. гривень більше, ніж минулого року. Надходження від фізичних осіб склали майже 24 млн. гривень, що на 9,3 млн. гривень більше аналогічного періоду минулого року.  Надходження від юридичних осіб склали понад 4,6 млн. гривень, що залишились на рівні минулого року. Понад 2 млн. гривень склали надходження від платників єдиного податку 4 групи.

Згідно чинного законодавства України єдиний податок спрямовується до місцевих бюджетів та використовується на фінансування організацій, що утримуються за рахунок бюджетних асигнувань, а також заходів щодо соціального захисту населення.

Нагадуємо, що згідно статті 295 Податкового кодексу України, платники єдиного податку першої і другої групи сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Платники третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Платники четвертої групи сплачують єдиний податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового(звітного) кварталу, у таких розмірах:

-          у І кварталі   - 10 відсотків;

-          у ІІ кварталі  - 10 відсотків;

-          у ІІІ кварталі - 50 відсотків;

-          у ІV кварталі – 30 відсотків.

Білоцерківська ОДПІ

Прочитано 1061 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео