На ремонти шкіл, садочків, доріг та благоустрій Білої Церкви витратять 79 млн. грн.

  • Четвер, лют. 09 2017
  • Автор 

9 лютого депутати затвердили бюджет розвитку Білої Церкви у розмірі 79 млн. грн, які підуть на такі роботи:

Зокрема, планується витратити приблизно по 1, 4 млн. грн. на реконструкцію приміщень садочків №11, 13,17,18,33, 29, ще 1, 1 млн. грн. закладають на ремонт системи опалення у садочках №19,24,15,32. За 940 тис. грн. планують відремонтувати опалення у школах №9,11, 13, гімназії №1. Загалом на ремонти в освітніх закладах міста закладається 13, 6 млн. грн.

На ремонти у приміщеннях охорони здоров'я місто витратить 3, 7 млн. грн. Найбільше коштів піде на будівництво амбулаторії сімейної медицини по вул. Томилівській, 50/2 – 1, 4 млн. грн., а також на ремонт неврологічного відділення – 1, 1 млн. грн.

Реконструкція спортивного комплексу «Зміна» обійдеться місту в 1 млн. грн, а капітальний ремонт ДЮСШ №1 – в 1, 4 млн. грн.

На будівництво полігону для сміття витратять 2, 3 млн. грн., на будівництво світлофорів на перехресті вул. Глиняна – Київська та вул. С. Бандери – Дружби витратять 900 тис. грн. Ще 1 млн. грн. планують витратити на реконструкцію труби ТЕЦ-місто. Закладається 6 млн. грн. на установку теплових лічильників у багатоповерхівках міста. У яких будинках їх поставлять, читайте ТУТ

1, 495 млн. грн. витратять на продовження будівництва пішохідної доріжки вздовж р. Рось від бази відпочинку в районі вул. Надрічна до вул. Річкова. 1 млн. грн. витратять на благоустрій рекреаційної зони біля церкви УПЦ КП. Ще 1, 490 млн. грн. витратять на подальшу реконструкцію алеї Олександрійського бульвару від перехрестя з вул. Чорновола до буд. №125.

Закладені кошти на реконструкцію алей на бульварі Княгині Ольги (Комсомольський бул.) та на бул. М. Грушевського (Первомайський бул.) – по 700 тис. грн.

Передбачається витратити 5 млн. грн. на капітальний ремонт прибудинкових територій та проїздів; 6, 8 млн. грн. – на ремонт доріг; 2 млн. грн. – на ремонт тротуарів, а 1 млн. грн. – на ремонт ліфтів.

На викуп земельних ділянок під кладовища закладено 1, 5 млн. грн, а на ремонт приміщень виконкому та закупівлю обладнання – 1 млн. грн.

Варто зазначити, що упродовж року, якщо звісно будуть понадпланові надходження до міського бюджету, перелік робіт та кошти на них будуть зростати. Так, за 2016 рік бюджет розвитку в цілому становив 150 млн. грн. Проте достеменно невідомо чи будуть цього року замовляти роботи, послуги та товари через систему Prozorro на конкурентних умовах, чи розподілять підряди, як минулого року, у ручному режимі.

Нагадаємо, на одній із сесій міської ради заступник мера Валерій Гнатюк зазначив, що вибір підрядників у 2016 році здійснювався особисто колишнім заступником мера Віктором Яровим, який нібито враховував досвід підрядника, перелік раніше виконаних робіт, вартість робіт тощо. Не дивно, що  за таких умов громадські активісти знайшли серед підрядників фірму, зареєстровану в березні цього року одним із працівників фірми «МЖК-БУД», яка належить згаданому вище Віктору Яровому.  

Всього відділ капітального будівництва у 2016 році витратив 114 млн. грн. з бюджету розвитку. Всі закупівлі відбувалися на умовах неконкурентних торгів, тобто у системі Prozorro відділ капітального будівництва лише інформував, з ким заключив договір, фактично дублюючи інформацію з сайту E-data. 

На прес-конференції, що відбулася 1 лютого, міський голова Геннадій Дикий зазначив, що дав доручення службам міської ради та комунальним підприємствам здійснювати закупівлі товарів через  систему Prozorro, починаючи з 10 тис. грн. у той час, як законодавчо дозволяється не виходити у систему, якщо закупівля менша, ніж на суму 50 тис. грн. При цьому міський голова нічого не сказав про те, чи буде знижений поріг закупівлі через Prozorro для робіт та послуг, які й становлять левову частку витрат бюджету розвитку. 

Прочитано 1925 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео