4 уживані тролейбуси привезе до Білої Церкви дніпропетровська фірма

  • Середа, лист. 30 2016
  • Автор 

У Білій Церкві провели повторний тендер на закупівлю уживаних тролейбусів. КП "Тролейбусне управління" придбає таких 4 тролейбуси марки "Ікарус-280Т" з Будапешта за 3 млн. грн. При цьому виконавець зобов'язаний поставити машини терміном до 8 грудня. Про це повідомляє сайт "Южный курьер. Транспорт".

Заявку на участь у тендері подало дві компанії: ТОВ "Дуотранс" і ТОВ "Окраїна". Перша була готова виконати замовлення за 2 971 000 грн, друга - за 3 000 000 грн. Остаточна ціна кожної з них становила 2 880 000 і 2 883 000 відповідно. За підсумками тендера, перемогла компанія ТОВ "Дуотранс". Фірма зареєстрована у м. Дніпро та належить Павловській Наталії Юріївні. 

Закупівля б/у тролейбусів для Білої Церкви закінчилося скандалом

До цього, 25 вересня, в місті вже проводився аналогічний тендер, в якому брало участь чотири фірми: ПП Шворак Анатолій Іванович, "Торговий Дім" Літан", ТОВ" Авто-Луцьк", ТОВ "Акрам Вест ТД". За підсумками торгів перемогу здобув ПП Шворак, однак його пропозицію відхилили. Тендер завершився скандалом, і був скасований АМКУ вже після проведення електронних торгів. Причинами послужили непереборні порушення законодавства, а також скарга, яку подала сторона, що програла. Скаржник вважав, що замовник некомпетентний.

Прочитано 2467 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео