У Білій Церкві успішно функціонує підприємство європейського рівня

  • Середа, лист. 23 2016
  • Автор 

У Білій Церкві успішно функціонує підприємство європейського рівня. В цьому змогли переконатися білоцерківські журналісти під час прес-туру, організованого компанією «РОСАВА» для місцевих ЗМІ.

Криза, яку зараз переживає українська економіка, змусила багато підприємств зменшити об’єми виробництва, а деякі і взагалі перестали існувати. Білоцерківська ж «РОСАВА» пішла іншим шляхом. Керуючись принципом «криза – найкращий період для ідей» команда шинників мобілізувала всі ресурси в пошуках нових шляхів розвитку. І ці пошуки видалися успішними. За словами голови правління-генерального директора ПРАТ «РОСАВА» Олександра Даліби, 2016-й рік став для єдиного виробника шин в Україні  переломним.

Росава, Біла Церква

Голова правління-генеральний директор ПРАТ «РОСАВА» Олександр ДАЛІБА ознайомив журналістів із досягненнями і планами підприємства

Компанія зуміла відчутно збільшити об’єми виробництва і продажу шин. Так, реалізація продукції підприємства у 2016 році на ринку України зросла на 60% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а на зовнішніх ринках цей показник зріс на 25%. І сьогодні росавівські шини, а підприємство виробляє понад 200 типорозмірів шин для легкових, вантажних автомобілів і сільгосптехніки, знайшли свого споживача не лише в країнах близького зарубіжжя, а й у 19 країнах Європи, 6 країнах Близького Сходу, у Північній та Південній Америці.

Продукція підприємства сертифікована на міжнародному ринку, вона виготовляється із високоякісної сировини, яка проходить ретельні перевірки на адаптованість не лише до міжнародних трас, а й до наших, українських, доріг. І пошуки тих складових, які зроблять  росавівські шини ще більш витривалими і надійними, не припиняються. "Ми не економимо на обладнанні, не економимо на сировині", - наголосив Олександр Даліба під час розмови із журналістами.

Росава, Біла Церква 

Виробничі цехи  «РОСАВИ» обладнані машинами та агрегатами відомих європейських брендів

За останні десять років  підприємство зазнало значної модернізації. Виробничі цехи  обладнані машинами та агрегатами відомих європейських брендів. І сьогодні працівники «РОСАВИ» успішно освоїли обладнання, яке було завезене з   Німеччини, Словаччини, Франції, Італії. Наразі підприємство очікує на нове устаткування, яке генеральний директор назвав «обладнанням ХХІ століття». На запитання чи справляться робітники із новітньою технікою, Олександр Анатолійович відповів більш ніж переконливо: «У нас працюють найкращі фахівці шинної галузі. Завдяки їхнім знанням, досвіду ми виконуємо поставленні завдання з впровадження сучасних технологій, розробленню та випуску нової продукції».

Росава, Біла Церква

Зародження  нової шини відбувається у комп’ютері. Начальник відділу перспективного проектування шин Євгеній Юхимович Черток показує журналістам цей процес

І якщо раніше найбільш популярними серед водіїв були білоцерківські шини економ-класу, то сьогодні зростає попит на продукцію преміум-класу. Власників автівок влаштовує унікальне поєднання ціна+якість, яке сьогодні пропонує своїм клієнтам компанія «РОСАВА».

Не останню роль відіграє і такий фактор як надійність виробу. Кожна шина, вироблена на «РОСАВІ» має гарантію 5 років. Впродовж цього періоду її історія зберігається на підприємстві і у випадку виникнення якоїсь непередбачуваної ситуації, чи виявлення браку завжди можна відслідкувати коли, ким  і з яких складових було виготовлено продукцію. А нещодавно «РОСАВА» стала учасником програми розширеної гарантії. При купівлі у фірмових магазинах підприємствах двох  або чотирьох зимових шин TM ROSAVA SNOWGARD або TM PREMIORRI ViaMaggiore, клієнт отримує  в подарунок сервісну картку РОСАВА ASSISTANCE на безкоштовне обслуговування автомобіля з моменту її активації.  До переліку послуг, які безкоштовно зможе отримати водій авто: ремонт або заміна шини при експлуатаційному пошкодженні;запуск двигуна від зовнішнього джерела живлення, якщо акумулятор розрядився; інформаційна або організаційна допомога. Послуги надаються власнику картки в тому місті, де стався цей випадок. І це приклад дійсно європейського рівня обслуговування.

Росава, Біла Церква

Кожна позначка на шині моє своє смислове навантаження. Начальник конструкторсько-технологічного відділу  В’ячеслав  Валерійович  Сахно  «розшифровує» виріб

Ще один напрям, який наближує білоцерківське підприємство до міжнародних стандартів – це соціальна спрямованість і рівень заробітної плати працівників.Кожен працівник «РОСАВИ», а сьогодні на підприємстві працює майже 4000 чоловік, соціально захищений. Середня зарплата складає 6862 гривні, а представники робітничих професій отримують більше 10 000 гривень.

"Днями у нас була зустріч із студентами, - розповів білоцерківським медійникам генеральний директор ПРАТ «РОСАВА». -  Приємно, що їх зацікавило наше підприємство, вразило його новітнє обладнання. Але не менше молодь вразила зарплата, яку отримують наші складальники покришок, вулканізаторники машиністи гумозмішувача. Виникає логічне запитання: навіщо їхати в Польщу, якщо сьогодні у Білій Церкві можна отримувати зарплату європейського рівня? І зараз у нас є відкриті вакансії для працівників робітничих професій. Не вмієте? Научимо. Наше підприємство завжди дорожило своїми кадрами. Саме тому на «РОСАВІ» працюють цілі сімейні династії. Є і такі працівники, котрі працюють на підприємстві з першого року. Вони наша гордість. Переконаний, що саме поєднання трьох складових: досвід, професіоналізм і молодість, - дозволяє нашому підприємству досягти тих висот, які на сьогоднішній день ми маємо".

Наступний рік для ПРАТ «РОСАВА» буде особливим з кількох причин. По-перше, підприємство відзначатиме своє 45-річчя. А по-друге, на заводі очікують початок серійного виробництва нових 17-дюймових шин. Це, за словами генерального директора, «квиток у вищу лігу». Тож побажаємо «РОСАВІ» успіхів, а нашому місту – побільше  таких підприємств!

Прочитано 2825 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео