Хто стоїть за продажем комунального майна на сумнівному аукціоні?

  • П'ятниця, лист. 04 2016
  • Автор 

Одне із депутатських звернень до міського голови Геннадія Дикого стосувалося перевірки законності проведення аукціону з продажу об’єкта комунальної власності, що знаходиться за адресою: вул. Ярмаркова 1/23.  Це звернення підготував депутат від «Самопомочі» Олександр Русс.

Нагадаємо, 10 жовтня 2016 року відбувся аукціон з продажу цього приміщення площею 232, 7 кв м. Аукціон відбувся за участю лише одного учасника, який і був визнаний переможцем. Майно придбано за 1, 560 тис. грн. Збільшення стартової ціни відбулося лише на один символічний крок.

«Слід врахувати, що в 2011 році на ремонт вказаного приміщення з міського бюджету витрачено близько півмільйона гривень. Тому виникають логічні запитання. По-перше, наскільки об’єктивно була здійснена оцінка вказаного майна? По-друге, наскільки законно був проведений аукціон? По-третє, чи не задані нашій територіальній громаді збитки? Прошу взяти депутатське звернення до розгляду та перевірити вищенаведені факти та обставини. У разі порушення чинного законодавства вжити заходи реагування згідно наданих законом повноважень», - сказав Олександр Русс.

У відповідь Геннадій Дикий доручив профільному відділу підготувати документи і звернутися до правоохоронних органів.

Нагадаємо, це питання набуло широкого розголосу після того, як до цього аукціону привернув увагу голова Громадської ради при виконкомі м. Біла Церква Олександр Лємєнов. Він з’ясував, що об’єкт на аукціоні купило ТОВ "Росьбудсервіс", підприємство, яке зареєстроване у серпні цього року. 27 вересня керівником підприємства стає Павловський Олексій Васильович.

При цьому, Павловський Василь Адамович наразі є членом наглядової ради КАТП-1028 та володіє 0.051% акцій підприємства. А 10 років тому ця людина працювала секретарем Білоцерківської міськради.

Чи є ці люди батьком і сином, а чи просто однофамільці, сподіваємося, встановить перевірка проведення аукціону.

Під час сесії з’ясувалася ще одна цікава деталь. На момент проведення аукціону керівник управління коммайна та концесії Валерій Міхєєв був у відпустці, договір купівлі-продажу підписав такий собі Руслан Гребенюк, який на той момент був в.о. начальника управління.

Про те, що Валерій Міхєєв звільниться, було відомо давно. 23 вересня навіть оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління комунального власності та концесії. Щоправда, Руслан Гребенюк свою кандидатуру не подав на конкурс. Хоча вже з липня в.о. начальника управління. А до цього працював на різних посадах ТОВ НВП «БілоцерківМАЗ».

Прочитано 2084 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео