Якщо не прийшло повідомлення про сплату податку на нерухомість, звертайтесь у податкову

  • Четвер, лип. 14 2016
  • Автор 

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2015 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені у цей період.

Зокрема, по місту Біла Церква згідно рішення Білоцерківської міської ради від 29.01.15 № 1404-71-VI ставка податку для об’єктів житлової нерухомості становить 0,5 % від мінімальної зарплати, яка діяла станом на 01.01.2015 р., тобто 6,09 грн. за 1 квадратний метр бази оподаткування. При цьому пільгові розміри майна на  одного власника, до  яких не застосовується ставка податку, складають:

- для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

- для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

- для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв.метрів.

Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості (готелі, офіси, магазини і т.п.) згідно вищезазначеного рішення міськради  складає 0,3 % від мінімальної зарплати - 3,65 грн. за 1 кв.м. При цьому ніяких пільг з оподаткування таких об’єктів нерухомості немає.

Державною фіскальною службою до 1 липня 2016 року надсилалися фізичним особам-власникам нерухомості, яка підпадає під оподаткування, повідомлення-рішення про сплату податку. Законодавчо встановлено, що власник з моменту отримання платіжки протягом двох місяців має цей податок сплатити, інакше за затримку платежу до 30 днів до нього застосовуватимуться штрафні санкції – 10% від нарахованої суми, а якщо термін перевищує 30 днів – 20% нарахованого податку.

У разі неотримання до 1 липня 2016 року повідомлень-рішень про сплату податку та перевищення пільгового розміру майна рекомендуємо білоцерківцям звернутись до Білоцерківської ОДПІ для уточнення розміру податку (каб.305, тел.39-11-53).

Білоцерківська ОДПІ

Прочитано 2891 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео