Бюджет Білої Церкви перевиконано на 19, 5 млн. грн

  • Четвер, трав. 26 2016
  • Автор 

Бюджет Білої Церкви за 1 квартал 2016 року перевиконано на 19, 5 млн. грн. Про це повідомила на сесії міської ради начальник фінансового управління Світлана Терещук.

Найбільше доходів надійшло від ПДФО (перевиконання на 11 млн. грн.), земельного податку (більше на 3, 4 млн. грн.) та єдиного податку (більше . від плану на 4 млн. грн).

При цьому є й боржники по сплаті податку. Так, по ПДФО найбільший боржник КП «Тролейбусне управління», по податку за землю найбільшим боржником є «Росич», а по податку на прибуток – КП «Білоцерківводоканал».

Водночас концесіонер ТОВ «Білоцерківвода» сплачує концесійний збір вчасно, а саме за 1 квартал сплатили понад 881 тис. грн з запланованих 3 млн. грн. на рік.

Субвенції на медицину, освіту місто від державного бюджету отримало в повному обсязі, а от на субсидії дещо не вистачило, а саме 72 млн. грн. «Населення від цього не страждає, - пояснює Світлана Терещук. – Ці кошти мали би надійти на підприємства-постачальники комунальних послуг. Але з 1 кварталу вже пройшло два місяці і за цей термін держава дещо погасила свій борг по субсидіям. На даний момент борг є лише перед газопостачальником».

Також, за словами Світлани Терещук, оскільки Верховна Рада до сих пір не вирішила питання, хто ж маю утримувати ПТУ та сплачувати за перевезення пільговиків, депутатам запропонували затвердити програму підтримки КП «Тролейбусне управління», виділивши на покриття пільгових перевезень 8, 6 млн. грн.

Ще 3, 6 млн. грн. із перехідних залишків з минулого року депутати вирішили віддати управлінню на закупівлю 6 б/у тролейбусів з Чехії (раніше міський голова Геннадій Дикий чомусь заявляв, що вони з Болгарії). Керівник Тролейбусного управління Руслан Степаньский каже, що по фотографіям транспорт хороший, але ще представники міста не виїздила на місто і не оглядали товар.

Також депутати вирішили перерозподілити видатки, які планувалися у розмірі 7, 2 млн. грн. на реконструкцію приміщення під ЦНАП в готелі «Рось» на будівництво світлофорів, капітальний ремонт доріг та прибудинкових територій. 

Прочитано 1510 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео