У Білій Церкві замість сталепрокатного заводу побудують індустріальний парк

  • Вівторок, трав. 24 2016
  • Автор 

Девелоперська група Ukrainian Development Partners (UDP) розпочинає реалізацію проекту по створенню індустріального парку в Білій Церкві. 

Про це повідомляє "РБК-Україна". 

 

Так, ключовими напрямами розвитку парку стануть проекти в галузі переробки сільськогосподарської продукції, фармацевтики і машинобудування.

Для будівництва парку UDP має намір придбати земельну ділянку площею 50 га на території Білої Церкви у групи компаній "Євро Фінанс Лтд" іранського бізнесмена Алі Мохаммада Хані Омрана.

"Сторони знаходяться в процесі здійснення операції і не розголошують її комерційні параметри", – йдеться в повідомленні компанії.

"Індустріальні парки - це дієвий інструмент залучення зарубіжних інвесторів і створення нових робочих місць. Ми розраховуємо, що індустріальний парк в Білій Церкві внесе істотний внесок у прискорення зростання економіки України", — заявив перший віце-президент УСПП, мажоритарний акціонер UDP Василь Хмельницький.

Виконавчий директор індустріального парку в Білій Церкві Андрій Бринзило у свою чергу зазначив, що земельна ділянка площею 50 га буде використовуватися під будівництво першої черги індустріального парку в Білій Церкві, а в подальшому планується розширення земельної площі для розвитку проекту.

  • Ukrainian Development Partners створена в 2002 році як керуюча компанія для консолідації активів та операцій у сфері нерухомості.
  • Серед проектів компанії, зокрема, міжнародний аеропорт "Київ", торгово-розважальний центр Ocean Plaza, столичні житлові комплекси "Новопечерські Липки", "Бульвар фонтанів", "RiverStone", "Паркове місто" та інші.
  • Василь Хмельницький — перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Інвестує в розвиток різних бізнесів в Україні, зокрема UDP (девелопмент), "Біофарма" (фармацевтична галузь), Star Media (виробництво кіно- і телепродукції), РТМ (національний оператор реклами). Фонд Василя Хмельницького K.Fund підтримує ряд освітніх і громадських ініціатив.
Прочитано 147326 раз
Опубліковано в Економіка

Коментарі  

June
0 #41 June 29.03.2017, 11:10
Ѕo thаt, a worɗ functioning as neѵertheless she
persisted shirt rosie tɦe riveter: http://buff.ly/2mU4adR smallest meaning рart of a sentence,
һas an external construction tһat сan be described as
beіng the smɑllest invisible ɑ part of a sentence, whereaѕ the interior structure іs a stem witһ inflection.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео