Найпопулярніші питання щодо податкового законодавства

  • Понеділок, трав. 16 2016
  • Автор 

Протягом січня-квітня 2016 року Центри обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ, Таращанського та Рокитнянського відділень Білоцерківської ОДПІ  відвідали понад 91 тисяча осіб. Податківцями надано 9,8 тисяч адміністративних послуг, в т.ч. за квітень 2,5 тисяч.

Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.  Усього з початку року було надано  4,7 тисяч таких послуг.

На другому місці послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій (931 послуга), на третьому – реєстрація розрахункових книжок (841 послуга). Не менш популярними є також послуги з реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, надання витягу з реєстру платників єдиного податку, реєстрація книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, реєстрація платника єдиного податку та інші.

Окрім надання адміністративних послуг в Центрах обслуговування платників надаються консультативні та інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів,  користування електронними сервісами ДФС.

Дані опитування громадян та суб’єктів господарювання, які обліковуються в Білоцерківській ОДПІ, свідчать про позитивні зміни в організації роботи податкових органів та задоволення якістю обслуговування.

Білоцерківська ОДПІ
Прочитано 1251 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео