Щомісячні авансові платежі податку на прибуток відмінені

  • Середа, трав. 04 2016
  • Автор 

Зниження податкового тиску на платників податку на прибуток підприємств за рахунок відміни щомісячних авансових платежів

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу юридичних осіб, що положеннями Закону України  від 24 грудня 2015 року № 909-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” передбачено внесення змін до Кодексу у частині  справляння податку на прибуток, зокрема відмінено щомісячну авансову сплату податку на прибуток.

Це означає, що починаючи з 01.01.2016 року щомісячні авансові внески уже не сплачуються. Водночас, у 2016 році передбачено сплату авансового внеску з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року. Такий авансовий внесок необхідно сплатити до 31.12.2016 року.

Розрахунок авансового внеску необхідно подати платником податку у податковій декларації за три квартали 2016 року. Нововведення в адмініструванні податку на прибуток  сприятиме зменшенню податкового тиску на платників податків.

Білоцерківська ОДПІ

Прочитано 1968 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео