Увага! Нова звітність з роздрібної торгівлі алкоголем і тютюном

  • Субота, квіт. 30 2016
  • Автор 

Увага! Нова звітність з роздрібної торгівлі алкоголем і тютюном

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників, що згідно вимог ст. 16 Закону України від 19.12.95р. № 481/95-ВР „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” суб’єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії, подають щомісячно до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу ( в тому числі імпорту та експорту ) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.  

Наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016р.№ 49 (далі – Наказ № 49) затверджено нові форми звітності у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Зауважимо, що виробники та оптові торгівці алкоголем та тютюном таку звітність подають, проте до неї внесено зміни, на які слід звернути увагу. Роздрібні торгівці раніше не звітували, оскільки для них не були затверджені відповідні форми. Тепер звітувати доведеться і їм ( зокрема й спрощенцям, які торгують пивом). Отже, підприємці, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами зобов’язані щомісячно, не пізніше ніж 9-го числа наступного місяця, подавати до органу ДФС за основним місцем обліку відповідну звітність в електронному вигляді.

Платники податків, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, зобов’язані подавати форму №1-РА „” Звіт про обсяги придбання  та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі”. Якщо суб’єкти господарювання мають ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, подається форма №1-РТ „Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі”.

Білоцерківська ОДПІ

Прочитано 2058 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео