Громадяни активно декларують успадковане та дароване майно

  • П'ятниця, бер. 11 2016
  • Автор 

Як повідомив начальник Білоцерківської ОДПІ Валерій Богдан, з початку року  до Білоцерківської ОДПІ громадянами подано 110 декларацій про майновий стан та доходи за 2015 рік. Загальна сума задекларованого доходу становить майже 7 мільйонів гривень, податку на доходи фізичних осіб та нараховано 305,5 тисяч гривень. Найбільш активно громадяни декларували успадковане та дароване майно. Станом на 01.03.2016 громадянами надано 43 таких декларації.

За результатами звітного, 2015 року громадяни вперше самостійно визначили податкові зобов’язання і з військового збору. Так, із задекларованих з початку року сум доходу нараховано до сплати 60,1 тисяч гривень військового збору.

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2015 року, триває до 1 травня 2016 року.

Декларування доходів у 2016 році фізичні особи – платники податків здійснюють за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація), яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859, що зареєстрований Міністерством юстиції України 26.10.2015 за №1298/27743 (далі – наказ №859). Декларація подається громадянином до податкової інспекції за місцем свого проживання, тобто за місцем реєстрації у паспорті.

Для отримання безоплатних послуг із роз’яснення щодо порядку заповнення декларацій та допомоги при її заповненні декларації радимо звернутися у Центр обслуговування платників за адресою: Київська області, м.Біла Церква, б-р 50 річчя Перемоги, 12

Крім того, матеріали роз’яснювального характеру з питань декларування громадянами доходів розміщені на спеціальному банері «Декларуємо по-новому! 2016», що знаходиться на головних сторінках:

- офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України(sfs.gov.ua) та

- субсайту «Територіальні органи» ГУ ДФС у Київській області» (Kyivobl.sfs.gov.ua).

Відділ комунікацій

Білоцерківської ОДПІ

Прочитано 1824 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео