Як користуватися системою електронного адміністрування реалізації пального

  • Середа, бер. 09 2016
  • Автор 

Деякі запитання-відповіді під час „гарячої лінії” по акцизному податку з реалізації пального

"Запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального” - тема  чергового телефонного сеансу «гаряча лінія», що відбулася в Білоцерківській ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

До Вашої уваги деякі запитання-відповіді, що обговорювались під час телефонного сеансу:

 1. За якою формою подається Заява про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального?

Заява про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального подається до контролюючого органу за основним місцем обліку виключно в електронному вигляді за формою J(F)1310301 з дотриманням умов щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

Форма Заяви розміщена на офіційному веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua > Електронна звітність >Платникам податків про електронну звітність>Інформаційно-аналітичне забезпечення>Реєстр електронних форм податкових документів). 

Таку заяву можна подати через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія). Вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua або платник самостійно на власний розсуд може обрати інше програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Всі поля заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального обов’язкові для заповнення.

2. Який порядок заповнення  відомостей про пункти з реалізації пального?

При заповненні  відомостей про пункти з реалізації пального (пункт 5 Заяви)  необхідно:  код адміністративної одиниці внести відповідно до КОАТУУ (кол.5 Заяви), де знаходиться пункт з реалізації пального, використовуючи Класифікатор об’єктів адміністративно-територіального устрою, що розміщений на сайті Державної служби статистики: www.ukrstat.gov.ua   (Про службу > Методологія та класифікатори >Класифікатори).

3. Де можна ознайомитись з Довідником типів об’єктів оподаткування?

Для заповнення коду типу об’єктів оподаткування (кол.8 Заяви) потрібно використовувати Довідник типів об’єктів оподаткування, який оприлюднений на офіційному веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua > Довідники >Типи об’єктів оподаткування);

4. Чи змінилися ставки акцизу на пиво та тютюнові вироби з 1 березня?

Для платників, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами крім товарів, зазначених в підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Кодексу, тобто пального, ставка акцизного податку та порядок нарахування податкових зобов’язань залишились незмінними - 5 відсотків вартості ( з ПДВ та без урахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів), що реалізовані відповідно до пп . 213.1.9  п 213 ст 213 Кодексу.  

Відділ комунікацій

Білоцерківської ОДПІ

Прочитано 1552 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео