Розмір податку за гараж у Білій Церкві та порядок його сплати

  • П'ятниця, лют. 12 2016
  • Автор 

Депутати Білоцерківської міської ради на січневій сесії ухвалили розмір податків на нерухомість. Поміж іншого, обкладаються податками і гаражі. А оскільки гаражів по місту чимало, то в редакцію надходять запитання від читачів: у якому розмірі доведеться сплачувати податок та чи за всі гаражі без виключення. Редакція звернулася за роз'ясненням до  Білоцерківської ОДПІ.

Як відомо, 28 січня 2016 року Білоцерківська міська рада своїм рішенням ухвалила на території м. Біла Церква податок на гаражі в гаражних кооперативах у розмірі 0,5 %  від розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на 01.01.2016 р. (1378,00 грн.), тобто - 6,89 грн. за 1 квадратний метр. Тобто стандартний гараж 6х4 обійдеться його власнику у 165, 36 грн. в рік. Проте такий податок доведеться сплачувати в 2017 році.

А от цього року власники гаражів платитимуть за ставкою, затвердженою міськрадою у 2015 році, а це 0,1% розміру мінімальної зарплати станом на 01.01.2015 (1,22 грн. за 1 кв.м). Тобто цього року податок за гараж розміром 6х4 становитиме 29,28 грн.

Увага! Власники гаражів-юридичні особи та фізичні особи, які мають гаражі в гаражних кооперативах, повинні сплачувати цей податок, а за гаражі, які знаходяться на присадибній ділянці у приватному секторі, податок не сплачується. Так вирішили місцеві депутати.

Сплатити податок можна у два способи: або дочекатися повідомлення від податкової на вашу поштову адресу, або самостійно звернутися з письмовою заявою до Білоцерківської ОДПІ (бульвар 50-річчя Перемоги, 12 для проведення звірки даних щодо об'єктів житлової (нежитлової) нерухомості та розміру їх загальної площі і там же отримати квитанцію на сплату. Це стосується всіх платників податку, які зареєстровані у м. Білій Церкві та Білоцерківському районі.

Прочитано 5222 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео