Біла Церква може витратити на свій розвиток 76 млн. грн

  • Понеділок, січ. 25 2016
  • Автор 

БЦ News з власних джерел отримав інформацію про те, що нова місцева влада має у своєму розпорядженні для розвитку міста не 36 млн. грн. бюджету розвитку, як про це повідомили офіційно, а цілих 76 млн. грн.

Міський голова Геннадій Дикий ініціював обговорення бюджету розвитку з місцевою громадою. Власне, жителі міста мають на цих обговореннях висловити, що і як треба поліпшити в їх мікрорайоні чи загалом по місту. Бюджет розвитку витрачається, як правило, на ремонт прибудинкових територій, під’їздів, спортивних майданчиків, тротуарів, облаштування парків і скверів, рекреаційних зон, освітлення вулиць, ремонт шкіл, садочків, центрів творчості, бібліотек тощо, а також за ці кошти можна впроваджувати такі інноваційні технології, як облаштування тролейбусів GPS-трекерами чи встановлення системи поіменного голосування для депутатів міської ради.

Офіційно фінансове управління Білої Церкви заявило, що бюджет розвитку на 2016 рік становить 36 млн. грн. Ця сума складається з 6 млн. 100 тис. грн. власне бюджету розвитку та 30 млн. грн. профіциту міського бюджету, які передаються у бюджет розвитку.

Насправді ж обсяг бюджету розвитку Білої Церкви на 2016 рік значно більший. За нашими джерелами, ще 40 млн. грн. місто має від вільних залишків (це надходження у міський бюджет від різного виду податків, які не були розподілені в 2015 році) та не використана частина бюджету розвитку за 2015 рік.  

Отже, бюджет розвитку Білої Церкви на 2016 рік становить як мінімум 76 млн. грн.

Про це варто пам’ятати громаді міста при обговоренні переліку робіт, які потрібно виконати у місті. 

Прочитано 1696 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео