Які послуги можна отримати в Білоцерківській ОДПІ

  • П'ятниця, трав. 29 2015
  • Автор 

Так, з початку року Центр обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ  відвідали майже  72 тис. осіб.   Фахівцями інспекції надано понад 7 тис. адміністративних послуг.

Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.  Усього з початку року надано 3,3 тис. таких послуг, що складає  45,2% загальної кількості наданих послуг.

На другому місці послуги з надання витягу з реєстру платників єдиного податку (571 послуга), на третьому – видача довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету (563 послуги). Не менш популярними є також послуги з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (547 послуг), реєстрації книг обліку розрахункових операцій (541 послуга),  розрахункових книжок (499 послуг) та реєстраторів розрахункових операцій (333 послуги).

В Центрі можна подати документи та отримати   оформлені ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. З початку року видано 281 ліцензію.

Крім того, платники цікавляться функціонуванням сервісів електронного декларування для реалізації права на отримання податкової знижки та умовами роботи в «Електронному кабінеті». Адже подача звітності в електронному вигляді – це сучасний крок, який значно полегшує роботу, економить час, позбавляє необхідності відвідування фіскального органу та упереджує вплив людського фактора.

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ працює за єдиним стандартом і надає весь комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Також, у Центрі обслуговування платники можуть подати звітність та отримати безкоштовні  ключі електронного цифрового підпису.  З метою інформування платників про зміни в податковому законодавстві  постійно розповсюджується друкована продукція у вигляді листівок, брошур, пам`яток тощо. З інформацією стосовно діяльності, режиму роботи  Центру обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ можна детально ознайомитись на суб-сайті територіальних органів  ДФС у Київській області у відповідному банері.

Відділ комунікацій

Білоцерківської ОДПІ

Прочитано 1526 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео