Четвер, квіт. 19 2018

Податки, 100 відсотків яких надходять у бюджет громади, повинні й адмініструватися громадою. Про це заявив начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв в інтерв’ю суспільно-політичному виданню «Тиждень. Біла Церква».

Четвер, квіт. 19 2018

Фахівці Білоцерківської ОДПІ в рамках кампанії декларування 2018 провели роз’яснювальну роботу серед відвідувачів Центру обслуговування платників з питань декларування доходів, отриманих у 2017 році.

Понеділок, квіт. 16 2018

За січень-березень поточного року бюджет регіону отримав 406.5 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження склали понад 62 млн. гривень. Зокрема, лише у березні 2018 року  надходження склали 126,9 млн. гривень.

Середа, квіт. 04 2018

У період з січня по травень 2018 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року.

Середа, бер. 28 2018

На розгляд депутатів Білоцерківської міської ради виноситься проект рішення про підсумки фінансово – господарської діяльності комунальних підприємств Білоцерківської міської ради за 2017 рік. Згідно цього проекту, найбільш прибутковим виявився традиційно кінотеатр ім. Довженка, а найбільш збитковим - "Білоцерківтепломережа".

Четвер, бер. 22 2018

21 березня міський голова Геннадій Дикий та керівник проекту «ProZorro. Продажі» Олексій Соболєв підписали Декларацію про співпрацю Білоцерківської міської ради з системою «ProZorro. Продажі». Таким чином, комунальна нерухомість та земельні ділянки, ярмаркові місця, площини під рекламу у комунальному транспорті та багато чого іншого можна буде виставляти на продаж чи здавати в оренду через цей електронний майданчик. Звісно, якщо у білоцерківської міської влади не зміняться плани, адже з системою «ProZorro. Закупівлі» влада міста працює неохоче.

Сторінка 1 з 49

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео