Вівторок, черв. 14 2022

Ринок охоронного обладнання радує стабільно новинка. Але все ж таки цей ринок просто неможливо уявити без українського виробника Ajax. Їм вдалося запропонувати клієнтам щось нове, що має попит не лише на території України, але також у Європі та Америці. Якщо ви хочете особисто переконатися, достатньо просто перейти за посиланням: https://control.ua/signalizacii/gotovye-komplekty-signalizacii/proizvoditeli_ajax/. Розглянемо, у чому особливості охоронної сигналізації від компанії Ajax.

П'ятниця, черв. 10 2022

Записатися до сервісних центрів МВС нового зразка можна онлайн на офіційному вебсайті Головного сервісного центру МВС. Тут же обрати розділ «Запис в е-чергу», пройти ідентифікацію через сервіс ID.GOV.UA (це загальнодержавна електронна система ідентифікації особи, яка дає змогу використовувати всі можливі в Україні способи електронної ідентифікації), зазначити місце отримання послуги, саму послугу та дату і час відвідування сервісного центру МВС.

Середа, черв. 08 2022

Кабінет міністрів утворює штаб для підготовки до наступного опалювального сезону в Україні. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні ввечері, 7 червня. "У цей час у нас не буде продажу нашого газу і вугілля за кордон. Увесь внутрішній видобуток буде спрямований на внутрішні потреби наших громадян", - наголосив Зеленський.

Понеділок, черв. 06 2022

В Україні почала діяти постанова, яка дозволяє орендувати державне майно за спрощеною процедурою та на пільгових умовах під час воєнного стану, повідомляє Фонд Держмайна.

Середа, черв. 01 2022

Пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працювали, тобто за них сплачено або вони сплатили єдиний соціальний внесок, кожні два роки набувають право на перерахунок пенсії.

Середа, трав. 25 2022

20 травня, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України”. – повідомляється на урядовому порталі.

Сторінка 1 з 115

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео