Четвер, бер. 04 2021

25 лютого на 10 сесії БМР депутати затвердили уточнення бюджету Білоцерківської міської територіальної громади на 2021 рік на суму 79, 2 млн грн. Де ж взялися ці кошти та на що їх витратять, читайте далі.

Середа, бер. 03 2021

Міністр інфраструктури Владислав Криклій оголосив про закупівлі нового громадського транспорту для 11 міст України.

Вівторок, бер. 02 2021

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що суб’єкти господарювання, які підпадають під дію Закону України «Про застосування реєстраторів  розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування  та послуг» №265/95-ВР та Податкового кодексу України  та в яких виникає обов’язок  застосовувати реєстратор розрахункових операцій та/або програмний реєстратор розрахункових операцій,  можуть самостійно  вибрати  для здійснення розрахунків  за товари /послуги використання РРО або ПРРО, залежно від власних потреб.

Вівторок, бер. 02 2021

На 10 сесії БМР, що відбулася 25 лютого 2021 року, був прийнятий проєкт рішення Про внесення змін до  рішення  міської  ради від  29 грудня 2020  № 85-06-VІІІ «Про бюджет Білоцерківської міської територіальної громади на 2021 рік». Ним затверджені і видатки по бюджету розвитку. З цієї інформації випливає, що медицина міста та сіл, що приєдналися до територіальної громади, цікавить міську владу в останню чергу.

Понеділок, бер. 01 2021

Фізична особа – резидент, яка отримала іноземний дохід та сплатила податки за межами України, для отримання права на зарахування сплачених податків повинна надати довідку від державного органу країни, де отримувався такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування.

П'ятниця, лют. 26 2021

Податкова знижка: частину сплачених у 2020 році коштів за навчання можна повернути.

Сторінка 1 з 92

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео