Вівторок, квіт. 18 2017

Нещодавно співробітниками оперативного управління Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області спільно із працівниками Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України ліквідовано «конвертаційний центр», який з 2016 року надавав послуги підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей України з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Середа, квіт. 12 2017

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області  нагадує, що до закінчення кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2016 року, залишилось менше місяця. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до органів фіскальної служби за місцем реєстрації.

Вівторок, квіт. 11 2017

До уваги мешканців міста Біла Церква, Білоцерківського, Таращанського та Рокитнянського районів Київської області!

П'ятниця, квіт. 07 2017

5 квітня з робочою поїздкою до біофармацевтичного науково-виробничого комплексу «БІОФАРМА», що розташований у Білій Церкві, завітав співголова Опозиційного блоку, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков. Голова наглядової ради НВК «Біофарма» Костянтин Єфименко ознайомив гостей та представників ЗМІ з діючими потужностями підприємства, а також розповів про те, коли відбудеться запуск нового цеху з  фракціонування плазми крові.

Понеділок, квіт. 03 2017

Нещодавно в приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації відбулося засідання колегії, на якому було порушено питання стану легалізації зайнятості та виплати заробітної плати з урахуванням встановлення з 01.01.2017 року розміру мінімальної заробітної плати на підприємствах та в установах району. У колегії взяв участь в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС в Київській області Ігор Орленко та голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур.

П'ятниця, бер. 24 2017

23 березня депутати Білоцерківської міської ради заслухали звіт про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності Білої Церкви за 2016р.

Сторінка 1 з 31

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео