П'ятниця, квіт. 16 2021

У попередніх статтях ми розповіли, що вдалося знайти археологам на Замковій горі, де містився первинний адміністративний та церковний центр Гюргева. Навколо укріплень княжого дитинця розрослося місто, яке теж було оточене оборонним валом і ровом. Про археологічні дослідження на території городища та про те, як розширювалося наше місто, розкажемо за допомогою білоцерківського історика Олексія Стародуба, який у співавторстві з Євгеном Чернецьким, Анатолієм Бондарем та Олександром Ярмолою підготував та видав чотиритомник «Будівельна історія Білої Церкви XI–XXI ст.».

П'ятниця, квіт. 09 2021

Чи не найбільш упізнаваною ознакою Білої Церкви є пам’ятка архітектури «Торгові ряди» або ж, як ми звикли їх називати, БРУМ (Білоцерківський районний універсальний магазин).

Вівторок, квіт. 06 2021
Шановні глядачі! Ми неймовірно сумуємо за нашими зустрічами з вами! Проте під час карантинних обмежень ми запрошуємо вас на безкоштовний перегляд онлайн вистав з відео-архіву театру ім. П. К. Саксаганського!
П'ятниця, квіт. 02 2021

У нашому місті живе небайдужа до історії Білої Церкви людина. Це моряк за освітою та археолог за покликом душі Сергій Різник. Справі археології він віддав понад 40 років свого життя та брав участь у понад десяти наукових експедиціях Інституту археології НАН України. А потрапив у цю професію, коли в 1978 році відбувалися перші вагомі археологічні дослідження на Замковій горі.Тож сьогодні пропонуємо до вашої уваги розповідь Сергія Різника про одне ізнайцікавіших місць –  Замкову гору, де і був розташований древній Юр’їв.

Середа, бер. 10 2021

У Білій Церкві відбудеться ІІ Міжнародний симпозіум скульптури. Таке рішення прийнято на засіданні виконком 9 березня 2021 року.

Понеділок, бер. 01 2021

Державне агентство з  питань кіно представило онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповнішу базу даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. 

Сторінка 1 з 34

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас дії місцевої влади в забезпечення лікарень усім потрібним для лікування хворих на COVID?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео