Вівторок, груд. 29 2020

Наступає новий рік Білого металевого Бика! Відомо, що як новий рік зустрінеш – так його й проведеш! Тож члени клубів «Криниця життя», «Зарічанське джерело», «Лада», «Гармонія» Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка, вирішили організувати у своїх клубах новорічні корпоративи. Та так, щоб усі учасники вийшли зі свята з теплими спогадами про щиру зустріч у колі давніх друзів.

Вівторок, груд. 29 2020

У період весняного локдауна німецький журнал Lancet опублікував результати метааналізу: вчені проаналізували підсумки 24 незалежних дослідження психоемоційного стану людей, що опинилися в умовах самоізоляції.

Четвер, груд. 24 2020

Коли за вікном вже засніжило, а на календарі – передноворічні дати, так хочеться зустрітися у теплому дружньому колі та привітати одне одного з наступаючим Різдвом Христовим та Новим роком! Саме таку зустріч члени клубу «Золота осінь» спільно з бібліотекарями філії №8 організували у переддень католицького Різдва – 23 грудня.

Вівторок, груд. 15 2020

Кожна дівчина, яка перебуває у відносинах з коханим чоловіком, з нетерпінням чекає 14 лютого. Адже це прекрасний час для зізнань у коханні і для того, щоб проводити час разом і дарувати найкращі подарунки. Спеціально для вас ми зібрали топ 5 подарунків, які точно буде радий отримати ваш чоловік на день всіх закоханих.

П'ятниця, груд. 11 2020

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. З давніх-давен в українських сім'ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала жіноча хустка. Саме до цього дня приурочили свої заходи клуби «Криниця життя» та «Зарічанське джерело» Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка. Організувала свято української хустки та підготувала інформаційні слайди координатор клубу «Криниця життя» Лариса Бондарчук.

Вівторок, груд. 01 2020

Репертуар на грудень 2020 р.

Сторінка 1 з 33

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви діями центральної влади?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео