У Білій Церкві планують запустити ковзанку та колесо огляду

  • П'ятниця, лист. 10 2023
  • Автор 

Про те, що будується в парку відпочинку та про плани з оновлення атракціонів, розповів пресслужбі БМР директор парку Андрій Доміловський.

«Наразі ми реалізовуємо ті проєкти, які планували ще два роки тому, але через коронавірус та повномасштабне вторгнення, не могли їх втілити в життя. У планах - понад 10 масштабних проєктів. Наразі в парку облаштовують штучну льодову ковзанку, яка може функціонувати до +5 градусіве з грудня і до середини - кінця лютого. Жодної копійки з бюджету громади чи комунального підприємства не витрачено, це приватні кошти фірми, яка по всій території України займається облаштуванням таких ковзанок. За рахунок підприємців ми вже облаштували підземні комунікації, будуть поновлені всі зелені території, які зараз задіяні під спорудження ковзанки. Це прописано в контракті. Також будуть споруджені кімнати обігріву та видачі спорядження, два біотуалета. Надалі на території парку планується встановити стаціонарний, сучасний туалет.

Також два роки тому запланували реконструювати колесо огляду, але наразі ми лише зараз розпочинаємо ці роботи. Провели дослідження, поновили технічну документацію, виявили недоліки, які потрібно усунути, та через Prozorro подали тендер на реконструкцію цього атракціону, щоб він мав безпечний стан і мав ілюмінацію, щоб колесо працювала цілорічно. Додаємо ще два нових атракціони в парку», - розповів директор КП БМР «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім Т.Г. Шевченка» Андрій Доміловський. Щоправда, у системі закупівель Prozorro цього лоту наразі немає.

Прочитано 380 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи знаєте ви щось про розгляд справи Геннадія Дикого в антикорсуді?

вперше чую - 33.3%
так, слідкую - 33.3%
чув, але не знаю, як іде процес - 33.3%
а що його судять? - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео