Білоцерківських школярів запрошують вчитися фехтуванню до ДЮСШ №1

  • Середа, жовт. 25 2023
  • Автор 

Шановні білоцерківці! ДЮСШ №1 запрошує дітей, хлопців та дівчат віком 8-14 років, до секції фехтування.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

097 071 71 46

063 181 88 86

050 200 83 03

та безпосередньо у ДЮСШ №1.

Коротко розкажемо вам про те, навіщо це вашій дитині.

Розвиток

Фехтування розвиває швидкість, рівновагу, зосередженість та координацію. Це чудовий спосіб навчитися чесності в грі та самодисципліні. Діти навчаються змагатися як самі з собою, так і за свою команду. Навчання, пам'ять та увага дитини значно покращуються. Фехтування – це чудові кардіонавантаження, а вид спорту підвищує самоконтроль та здатність опановувати агресію, долати фізичні та психологічні напруження, знижується рівень стресу та розчарування. Діти набувають таких навичок поведінки, які посилюють дисципліну та повагу до суперника. Діти вчаться приймати складні рішення, аналізувати проблеми та думати швидко. Також розвивається абстрактне мислення, адже спортсмени вчаться поєднувати швидкість, дистанцію, силу та відчуття часу. Такі здібності дозволять дитині досягати успіхів у сферах, зовсім не пов’язаних з фехтуванням.

Безпека

Не дивлячись на те, що це бойовий вид спорту, фехтування безпечне. Адже одяг та обладнання розроблене для захисту дитини, а саме: маска, куртка, рукавички, бриджі, гетри, взуття.

Вартість

Фехтування не потребує від батьків великих фінансових вкладень. Обладнання та одяг коштує не дорожче, ніж в інших популярних видах спорту. Більшість секцій у комунальних закладах спорту надають одяг дитині безкоштовно. До того ж, секція фехтування ДЮСШ №1 отримає допомогу від Благодійного фонду Костянтина Єфименка щодо закупівлі спортивної зброї та спортивного інвентарю для фехтування.

Тож приходьте на консультацію, телефонуйте та дозвольте своїй дитині замінити соцмережі на активний та корисний спосіб самовдосконалення!

Прочитано 1817 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи знаєте ви щось про розгляд справи Геннадія Дикого в антикорсуді?

вперше чую - 33.3%
так, слідкую - 33.3%
чув, але не знаю, як іде процес - 33.3%
а що його судять? - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео