Pronto Pizza в місті Біла Церква

  • П'ятниця, черв. 17 2022
  • Автор 

Доставка їжі в Білій Церкві одразу спадає на думку тим, хто хоче зробити перерву від традиційних страв та насолодитися чимось незвичайним. Ресторани та елітні заклади можуть відлякувати високими цінами та деякими непотрібними речами, які можуть налякати. Натомість звичні для більшості сервіси доставки пропонують вже знайомі суші, піцу, салати та інші страви, чий смак добре запам’ятався організму. Однак виникає питання: куди піти? Далі настає довгий процес порівняння та оцінки різних місць, що мають схожі позиції в асортименті або просто мають що протиставити одне-одному. Але цього всього можна уникнути, скориставшись доставкою їжі в Білій Церкві від Pronto Pizza.

Pronto Pizza – якість, варіативність та зручність

Один з ключових складників, які дозволяють щодня радувати клієнтів смачненьким – постійний контроль якості продуктів. Піца, роли, салати та додатки готуються з виключно свіжих продуктів. Саме тому, куштуючи піцу «4 сири» або «Пронто», клієнти точно будуть знати, що ці та інші позиції не містять в собі нічого зайвого.

Суші в Білій Церкві в закладі «Pronto Pizza» приготовані з чітким дотриманням оригінальної рецептури. Лосось, вугор, тунець та інші види морепродуктів, а також овочеві роли та десертні позиції дозволяють в буквальному сенсі сформувати замовлення на будь-який випадок життя. Страви можуть стати як вдалим додатком до обіду чи вечері, або стати основою для майбутнього прийому їжі. Можна обрати як окремі роли, так і повноцінні набори, де страви вже поєднані за смаковими властивостями.

Комбо-набори були спеціально створені для прихильників як суші, так і піци. Наявні варіації передбачають різний обсяг їжі, включаючи як основні страви, так і додатки (картопля, соуси та інше). Тому, відштовхуючись від кількості бажаючих, можна обрати те чи інше комбо.

Доставка їжі в Білій Церкві – швидкість та умови доставки

Доставка від «Pronto Pizza» здійснюється по зонах, які передбачають мінімальний час для отримання замовлення. Так, для зеленої зони це 29 хвилин, для жовтої та червоної – 59 хвилин. Для того, аби зрозуміти, в якій саме зоні знаходиться потрібна адреса, можна ввести адресу у спеціальне поле та побачити результат. Але ці цифри є номінальними, адже насправді кур’єри діють оперативно. Як тільки замовлення готове, вони доставляють його за вказаною адресою у найкоротші терміни. Відкривши коробку з піцою, можна буде ще побачити пар, який надходить від страви.

Ще одна зручна штука – можливість розраховуватися в будь-який спосіб. Можна оплатити доставку їжі в Білій Церкві карткою на сайті, або під час отримання, або розрахуватися готівкою з кур’єром після його прибуття.

Прочитано 222 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви заробляєте на життя?

працюю в Білій Церкві - 0%
працюю в Києві - 0%
їжджу періодично на заробітки за кордон - 0%
живу за рахунок батьків/подружжя/дітей - 0%

Всього голосів: 0
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео