"Олександрію" безкоштовно показали переселенцям

  • Вівторок, трав. 24 2022
  • Автор 

Адміністрація дендропарку «Олександрія» вирішила організувати для всіх охочих, у тому числі й переселенців, що приїхали до Білої Церкви, безкоштовні екскурсії. Так, з нагоди Міжнародного дня рослин науковці парку провели оглядові лекції-екскурсії на ділянці "Сирінгарій", а 24 травня - оглядову екскурсію парком.

На першу таку оглядову екскурсію прийшли переселенці з Харківської, Донецької, Луганської, Чернігівської, Сумської областей та півночі Київщини, що мешкають у нашому місті.

Звичайно, людям, які пережили такий стрес, потрібна всіляка допомога, у тому числі й така, яка допоможе відволіктися, психологічно розслабитися. А наш парк гарантує таку психологічну розрядку. На екскурсію прийшло стільки бажаючих, що екскурсовод Людмила Філіпович навіть не очікувала. Утім, із завданням справилася. Всі були вдячні. 

Екскурсовод розповіла про засновницю парку Олександру Браницьку, показала основні локації, які збереглися до наших днів чи були відбудовані, а саме: колонаду «Луна», Китайський місток, Танцювальний павільйон, залишки фундаментів флігелів, адміністративний корпус, скульптури левів, що у східній балці охороняють джерела підземних вод, багатих на радон. Також гості парку побачили, як виглядають Велика галявина, сосни, що висаджені на честь родини Браницьких садівником парку Августом Енсом, штучні озера, вікові дуби, екзотичні тюльпанове та іудине дерево, сірінгарій (сад бузку) тощо. 

pakr24

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переселенцям організували екскурсію по Білій Церкві

«Безкоштовні екскурсії у нас завжди були. Адміністрація парку влаштовувала такі екскурсії для інвалідів, учасників бойових дій, малозабезпечених категорій громадян. Тож ми вирішили зробити таку й для переселенців. Оскільки у нашому місті є така перлина, вирішили, що люди мають її побачити. Ми не очікували такої кількості людей! Люди дуже цікавляться, ставлять різні питання. Плануємо ще робити такі екскурсії, раз людям сподобалося», - розповіла екскурсовод Людмила Філіпович.

Прочитано 873 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви заробляєте на життя?

працюю в Білій Церкві - 0%
працюю в Києві - 0%
їжджу періодично на заробітки за кордон - 0%
живу за рахунок батьків/подружжя/дітей - 0%

Всього голосів: 0
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео