У Білій Церкві дітям переселенців організовують змістовне дозвілля

  • Четвер, трав. 19 2022
  • Автор 

17 травня у дитячій бібліотеці відбувся черговий захід для діток, які переїхали жити у наше місто із зруйнованих населених пунктів Донецької, Луганської, Чернігівської, Сумської та Київської областей. 

Такий захід проходить не вперше. "Уже другий місяць поспіль на базі бібліотек Білої Церкви проводиться арт-терапія для дітей переселенців. Це бесіди, зустрічі із цікавими особистостями, які проживають у нашому місті, голосні читання, тренінгги, лялькові вистави, концерти, ігрові програми, майстер-класи. Я хзотіла б подякувати нашим бібілотекарям, викладачам шкіл мистецтв, нашим майстрям, які не лишилися байдужими, які сьогодні роблоять дозвілля дітей корисним і цікавим", - розповіла головний спеціаліст управління культури та туризму БМР Ксенія Жукова.

Долучилися до такої доброї справи й білоцерківські пенсіонери. Зокрема, клуби "Вікторія" та "Водограй" Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка, придбали канцелярію та солодощі для дітей, які беруть участь в таких масйтер-класах.

Прочитано 722 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви заробляєте на життя?

працюю в Білій Церкві - 0%
працюю в Києві - 0%
їжджу періодично на заробітки за кордон - 0%
живу за рахунок батьків/подружжя/дітей - 0%

Всього голосів: 0
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео