Сергій Мироненко: "У Білій Церкві буде такий концерт, який не повториться ніде"

  • П'ятниця, лип. 03 2020
  • Автор 

Сергій Мироненко - український естрадний співак, переможець і фіналіст проектів “Шанс” та “Караоке на Майдані” - 24 вересня завітає до Білої Церкви із сольним концертом у ДК «Росава». Напередодні виступу пропонуємо інтерв'ю зі співаком до вашої уваги.

Сергію, раді чути про ваш концерт у Білій Церкві 24 вересня! Що особливо плануєте на цей виступ?

Особливість концерту у Білій Церкві - те, що з нього починається Великий осінній всеукраїнський тур. Я мав відправитися у перший сольний тур ще навесні. Ми зібрали аншлаг у Полтаві і планували повторити це у інших містах… Однак в наші плани втрутився карантин, і зустрічі зі слухачами ми перенесли на осінь. Саме з Білої Церкви ми починаємо тур, а це означає - нову енергію, емоції, сюрпризи. По-друге, ми з командою завжди виступаємо наживо...Отже це і концерт, який не повториться ніде. Адже у кожному місті своя аудиторія та відчуття.

ВІДЕО: Сергій Мироненко. "З тобою"

Кажуть, що сфера шоу-бізнесу та культури особливо постраждала під час карантину. Що для вас було найважче у режимі самоіоляції?

Самоізоляція (посміхається). Я звик до режиму: зйомки, репетиції, спорт, виступи… а тут в один день усе перевертається. Ми спробували запровадити дистанційний режим: відіграли онлайн-концерт, кожну суботи зустрічалися та співали разом із прихильниками у прямому ефірі у соціальних мережах і намагалися морально підтримати людей. Навіть записали 8D-версію (особливий формат звуку, коли відчуваєш себе на живому концерті) пісні “Талая вода” разом із 3-кратним номінантом Grammy. Також було незвично, що не можу просто зустрітися у кафе з друзями чи поспівати у караоке, бо я це полюбляю. Тому найтяжчим випробування була відсутність живого контакту з людьми.

Ви були учасником та фіналістом багатьох конкурсів та талант-шоу, серед яких “Караоке на Майдані” та “Шанс”. Чи допомагають подібні конкурси у просуванні артиста?

Це більше як спалах. Люди дізнаються про ваше існування, і багатьом виконавцям може здатися, що вони вже спіймали вдачу за хвіст. Однак це лише старт, а далі починається все найцікавіше і найскладніше. Коли ти виходиш за межі шоу, то починаєш шукати музичний матеріал, команду, яка повірить у тебе, та стежки які приведуть до головної мети - сердец слухачів. Тому потрапити на шоу не так важко, як потів втриматися у шоу-бізнесі.

ВІДЕО: Сергій Мироненко. "Мне все в ней нравится"

Чому ви обрали жанр “шансон”?

Слід додати: “шансон” та “поп-рок”. Шансон - це пісня із сенсом, душею, історію. Насправді, слово “шансон” у перекладі з французької означає “пісня” і багато років тому використовувалося для позначення екстрадних пісень. Десь у 80-90-х роках на пострадянському просторі до шансона сформувалося неоднозначне ставлення. Але мої пісні розкривають людську душу та серце - вони про те, що властиво кожному з нас: любов, дружба, самотність, сміливість, краса. Стиль “поп-рок” додає мелодійсноті та драйву моїм пісням.

Ви часто кажете у інтерв'ю і своїх соцмережах, що ваші пісні - відображення вас. Тобто, і пісня “Одинокий гордый” - це про вас?

І “Одинокий гордый” теж (посміхається). Всі мої пісні пов'язані з моїми особистими переживаннями - це правда. Я часто обираю пісні таким чином: слухаю демо-версію у машині, і якщо вже на першому приспіві є “мурашки”, тоді ладен хоч на наступний день їхати у студію. Так з'явилася пісня “Зима”. Однак якщо копнути глибше, то мої пісні підходять під різні настрої людини. Пісня “Мне всё в нравится” заряджає, немов початок стосунків. Пісня “Смелая” - справжній “гімн” українських дівчат, до яких прикипаєш серцем назавжди. “З тобою” часто обирають молодята для весільного танцю, адже це розповідь про більш глибокі почуття.

ВІДЕО: Сергій Мироненко "Одинокий гордый"

Де Ви шукаєте натхнення?

У музиці. Я захопився нею ще у 4 класі, коли хотів навчитися грати на гітарі, і досі живу з музикою 24/7. Шукає натхнення у репетиціях, зустрічах з командою, записі нових пісень, підготовці до туру. А також знаходжу натхнення та гармонію у зустрічах з рідними та близькими, коли ми збираємося за великим столом та розмовляємо до ночі.

Що у ваших планах на найближчий рік?

Зробити 15 аншлагів у 15 містах України в рамках туру “Мне всё в ней нравится”. Подарувати людям нові емоції та враження, щоб концерт у своєму місті вони запам'ятали надовго. Планую розпочати роботу над новим альбомом. І головна мрія та план - бо я люблю усе планувати - це бути почутим слухачами.

Прочитано 1698 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас дії місцевої влади в забезпечення лікарень усім потрібним для лікування хворих на COVID?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео