Газета «Замкова гора» відзначила 100-літній ювілей

  • Вівторок, січ. 28 2020
  • Автор 

28 січня у приміщенні Будинку урочистих подій відбувся святковий захід з нагоди 100-літнього ювілею газети «Замкова гора». Прийшли привітати колектив редакції і представники влади, і творчі колективи міста, і колеги-журналісти. Були присутні в залі в якості почесних гостей колишні працівники редакції газети.

Першою до слова запросили Віра Олександрівну Строкач, редактора газети «Замкова гора», яка розповіла про історію газети, про її творчий шлях, прекрасних людей, які створювали видання у різні роки, подякувала усім присутнім, що розділили редакційне свято.

str 2

А затим настала черга для вітальних слів з боку гостей урочистостей. Редакцію на чолі з Вірою Строкач привітала заступник міського голови Білої Церкви Катерина Литвиненко, перший заступник голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук, голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, колишній керуючий справами Білоцерківської міськради Ніна Дудко, екс-голова Білоцерківського міськрайонного суду Володимир Санін, письменник Анатолій Кульчицький, театральна студія «Пролог» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», директор Білоцерківської школи мистецтв №1 Леся Крижешевська та учениця цієї школи Дарія Хворостяна (викл. Тамара Павленко).

Винуватці свята отримали багато подарунків, проте, найціннішим є напевно той факт, що Віра Строкач стала членом «Золотого фонду» Білоцерківщини. До речі, Віра Олександрівна впродовж 48 років працює у виданні, із них -16 років редактором. 

str 3

Після урочистостей гостей частували шампанським та цукерками, а всі охочі могли доторкнутися до історії, переглянувши старі і пожовклі вже шпальти газети ще радянських часів.

Прочитано 1040 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

так, все чудово - 7.7%
ні, постійно переповнені баки - 30.8%
я на це не звертаю уваги - 0%
побутове вивозять, а негабаритне валяється дуже довго - 7.7%
погано реагують на вивіз сміття зі стихійних смітників - 7.7%
КАТП-1028 справляється, а наші люди - свині - 46.2%

Всього голосів: 13
The voting for this poll has ended
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео