Хто зі спортом дружить, той завжди буде дужим

  • Четвер, черв. 20 2019
  • Автор 

Зробити літній відпочинок дітей активним, пізнавальним, яскравим, подарувати читачам якнайбільше позитивних емоцій – одне із основних завдань працівників бібліотеки-філії №4.

Погратися, позмагатися та поспілкуватися завітали до книгозбірні на годину здоров'я «Хто зі спортом дружить, той завжди буде дужим» вихованці загону «Калинка» пришкільного табору «Дивосвіт», який діє при БЗШ №22.

Бібліотекар Олена Буяненко ознайомила дітей з літературою, яка була представлена на виставці «Ми обираємо здоров'я» та розповіла про Україну – сильну і спортивну державу, про олімпійців, які прославляютьдержаву в світі, про спорт, який дарує людині здоров’я та гарне самопочуття.

На захід були запрошені волонтери міської організації Товариства Червоного Хреста України. Діана Сінчина розповіла про роботу цієї благодійної організації та нагадала дітлахам правила безпеки влітку. Марина Юрченко запропонувала малечі взяти участь у рухливих іграх: «На знайомство», «Пінгвіни і фламінго», «Самураї» та «Ритм».

Діти подякували волонтерам Червоного Хреста за цікаво та корисно проведений час, а бібліотекарі висловили побажання щодо подальшої плідної співпраці.

Світлана Линник

Прочитано 481 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи планує ваше ОСББ взяти "теплий кредит" у 2021 році?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео