У Свято-Георгіївському храмі на Замковій горі відбувся конкурс-виставка дитячих малюнків

  • Вівторок, трав. 07 2019
  • Автор 

6 травня у Свято-Георгіївському храмі на Замковій горі відбувся конкурс-виставка дитячих малюнків, присвячений майбутньому ювілею - 1000-літтю нашого міста. Долучилися до участі в конкурсі вихованці студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» ЦТДЮ «Соняшник» (керівник Коробко Валентина Іванівна), народної студії образотворчого мистецтва ЦТДЮ Київщини (керівник Мілейко Ольга Борисівна) та студії образотворчого мистецтва «Творчість» БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» (керівник Назаренко Олена Василівна).

Ініціатором проведення такого творчого заходу виступив Благодійний фонд Костянтина Єфименка, у планах якого є зробити цей конкурс щорічним і проводити аж до 2032 року. І відбуватиметься він на храмове свято – день вшанування пам’яті святого Георгія Змієборця.

Благодійний фонд Костянтина Єфименка

Усього на першому конкурсі «Гюргів – Біла Церква – 1000 років» були представлені 43 роботи юних художників віком від 4 до 16 років. Олена Ткач, виконавчий директор Благодійного фонду Костянтина Єфименка, та Юрій Петрик, начальник управління освіти і науки БМР, вручили дипломи та подяки учасникам конкурсу. Зокрема, дипломи за І місце у своїх вікових категоріях отримали Єлизавета Береговенко, Тетяна Дубовик, Маргарита Поліщук та Марія Гордіюк. Дипломи за ІІ місце вручили Камілі Савченко, Катерині Трофімовій та Катерині Скороход. А третє місце вибори Аліна Довбенко, Віолетта Струк та Андрій Чередниченко. Інші учасники заходу отримали заохочувальні подяки. Також були відзначені наставники художників.

Побачити малюнки дітей можна у Свято-Георгіївському храмі на Замковій горі за попередньою домовленістю з Благодійним фондом Костянтина Єфименка.

Прочитано 748 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

так, все чудово - 7.7%
ні, постійно переповнені баки - 30.8%
я на це не звертаю уваги - 0%
побутове вивозять, а негабаритне валяється дуже довго - 7.7%
погано реагують на вивіз сміття зі стихійних смітників - 7.7%
КАТП-1028 справляється, а наші люди - свині - 46.2%

Всього голосів: 13
The voting for this poll has ended
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео