"Еко-пікнік" відбудеться на острові "Дитинство"

  • Вівторок, квіт. 24 2018
  • Автор 

24 квітня на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради прийняли рішення про проведення природоохоронної акції «Еко-Пікнік» на території острова «Дитинство» 26 травня 2018 року.

Міським управлінням та відділам доручено розробити план – схему розміщення локацій, забезпечити створення та розміщення рекламної та інформаційної продукції, атрибутики заходу та запропонувати взяти участь у природоохоронній акції колективам учбових закладів міста, підприємствам, організаціям, установам, громадським організаціям, населенню міста, а також організувати проведення масових екологічних, розважальних та спортивних заходів на території острова «Дитинство» в рамках проведення «Еко-Пікніку».

Планується звернутися до Білоцерківському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області з метою забезпечення правопорядку у періодприродоохоронної акції.

Підприємствам торгівлі та громадського харчування, які будуть задіяні в акції, здійснювати свою підприємницьку діяльність на території острова «Дитинство» виключно еко-продуктами, перелік яких визначається разом з департаментом житлово-комунального господарстваБілоцерківської міської ради.

Відділ транспорту та зв’язку Білоцерківської міської ради має внести зміни у діючу схему міських автобусних маршрутів на 26 травня 2018 року для перевезення пасажирів до острова «Дитинство».

Прочитано 3265 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

так, все чудово - 7.7%
ні, постійно переповнені баки - 30.8%
я на це не звертаю уваги - 0%
побутове вивозять, а негабаритне валяється дуже довго - 7.7%
погано реагують на вивіз сміття зі стихійних смітників - 7.7%
КАТП-1028 справляється, а наші люди - свині - 46.2%

Всього голосів: 13
The voting for this poll has ended
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео