Доброго гумору вам, білоцерківці!

  • Середа, бер. 28 2018
  • Автор 
Сцена з вистави "За двома зайцями" Сцена з вистави "За двома зайцями"

Гіппократ в одному зі своїх творів писав про цілющу дію сміху. Сміх, як відомо, запорука здоров’я. Перевірити так це чи ні, вирішили члени Академії пенсіонерів Благодійного фонду Костянтина Єфименка, організувавши до Дня сміху загальноакадемічний фестиваль народної української гумористичної пісні. І ви знаєте, подіяло. Переважна більшість глядачів вийшла із залу одухотвореними та з гарним настроєм.

Організували захід члени клубів Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка. Ініціатором такого заходу став клуб «Сузір’я», координатор Тетяна Сулейманова. А відгукнулися на їхню ініціативу клуби «Серпанок», «Золота осінь», «Гармонія», «Пролісок» та «Промінь надії».

Академія пенсіонерів, Благодійний фонд Костянтина Єфименка

Спільний хор ансамблів «Спадщина», «Чорнобривці» та «Золота осінь» розпочав гумористичний фестиваль

Спільно вони підготували 18 вокальних, танцювальний та театральних номерів. В актовому залі школи №16 ніде було яблуку впасти, настільки цікавим виявився захід академістів. Варто зазначити, що за 7 років діяльності Академії пенсіонерів серед членів клубів сформувалося 12 вокальних ансамблів, два танцювальних та вже є перший театральний колектив, який і продемонстрував на гумористичному святі уривки з творів Миколи Гоголя та Михайла Старицького.

Академія пенсіонерів, Благодійний фонд Костянтина Єфименка

Танець "Секс-бомби" у виконанні танцювального ансамблю "Золотий серпанок"

Усі музичні номери підготувала беззмінний керівник вокального ансамблю «Спадщина» Ніна Левченко. Саме вона восени, до Дня українського козацтва, зуміла організувати стоголосий хор за участю 11 клубних ансамблів, який виконав пісню «За широким за Дніпром» у колонаді «Луна», що в парку «Олександрія». Цього разу Ніна Левченко запропонувала розпочати гумористичний фестиваль піснями «Зелене жито, зелене», «Ой я, молода, на базар ходила», «Ішов козак потайком» у виконанні ансамблів «Спадщина», «Чорнобривці» та «Золота осінь».

Академія пенсіонерів, Благодійний фонд Костянтина Єфименка

Внукам теж було цікаво подивитися, як відпочивають їх бабусі та дідусі

А далі академісти продемонстрували низку гумористичних номерів. Лунали пісні «Ой на горі ярмарок», «А до мене Яків приходив», «Ой там на товчку, на базарі», «Як служив же я у пана», «Чи я не хазяйка», «Покохала дідуся», «Ідемо на ярмарок», «Гапка», «Гарна», «На городі буркун», «Парова машина».

Академія пенсіонерів, Благодійний фонд Костянтина Єфименка

Ансамбль "Чорнобривці" був неперевершеним у своєму виконанні

Але особливої родзинки заходу додали неперевершені танцювальні номери. Зокрема, у виконанні новоствореного колективу «Золотий серпанок» під керівництвом Людмили Плахотнюк академісти «вжарили» танець «Секс-бомба» під однойменну пісню вокального колективу «Лісапетний батальйон». Це був їх дебют і дуже вдалий. А ось Ольга Руденко, яка є художнім керівником танцювального колективу «Гармонія життя», вже має досвід постановки танців. То ж не дивно, що спільно з Ніною Редькіною та в неймовірно красивих костюмах зуміли виконати динамічний танок під пісню «Теща, дай, дай, дай».

Академія пенсіонерів, Благодійний фонд Костянтина Єфименка

Сцена з твору "Ніч перед Різдвом"  у виконанні академістів клубів "Пролісок" та "Гармонія"

Та, напевно, найбільше присутнім сподобалися сценки з п’єси «За двома зайцями» та твору «Ніч перед Різдвом». Проня Прокопівна, її батьки, Голохвастов з компаньйонами, Галя та її мати з подругами так порадували глядачів, що ті сміялися до сліз. Неперевершено виглядала й Солоха з її почтом шанувальників: дячком, сільським головою, чортом, кумом.

teshi

А ось такий танець тещ у виконнані Ніни Редькіної та Ольги Руденко

Насамкінець ведуча заходу, виконавчий директор Благодійного фонду Костянтина Єфименка Олена Ткач, подякувала академістам за настільки цікавий захід, за їх творчі труди та старання, і всі разом виконали Гімн Академії пенсіонерів.

Академія пенсіонерів, Благодійний фонд Костянтина Єфименка

Надалі академісти планують нові цікаві вечори за участю різних клубів, які допоможуть виявити та розкрити таланти членів Академії пенсіонерів. А значить допоможуть багатьом людям поважного віку знайти розраду, ковток свіжого повітря у колі своїх однодумців-ровесників, аби тим самим прогнати старечі недуги та депресію.

Прочитано 1020 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео