Ада Роговцева приїздить до Білої Церкви з виставою "Соломон у спідниці"

  • Середа, бер. 21 2018
  • Автор 

Вистава "Соломон у спідниці" оповідає про Есфірь Львівну, жінку, яка завжди мріяла про ідеального онука. Вона звикла бути главою сімейства, жорсткою та непохитною. Не змінила вона своїх принципів і тоді, коли вирішила що її синові настав час обзавестися спадкоємцем. Щоб все було ідеально, мати вирішує самостійно знайти наречену, ту, яка гідна стати членом їх клану.

Пошуки претендентки були вельми нетривалими, і, після визначення ідеального варіанту, залишилося лише владнати формальності - змусити сина одружитися, при цьому про його плани на життя ніхто не питав. Саме з цього моменту починається ланцюг подій, яка вибиває землю з-під ніг Есфірь. Жінка готова битися з небесами, щоб влаштувати щастя своїм близьким, але вона навіть не підозрює, до яких наслідків це може призвести.

Чи зможе Есфір стати бабусею, і чого це буде їй коштувати, ви дізнаєтеся, відвідавши виставу "Соломон у спідниці", придбати квитки на яку можна уже зараз. Акторський склад втілив задум режисера, донісши до глядачів глибокий сенс постановки. Неабиякі пристрасті і самоіронія, легкий гумор і неймовірний драматизм, тут демонструється широкий спектр емоцій. Особливого шарму дійству надають звуки скрипки. Живе виконання наповнює виставу неймовірними фарбами. Співпереживаючи героям, глядач і сам стає повноправним учасником сюжету.

Вистава відбудеться у БК "Росава" 16 квітня о 19:00. Тел. для довідок: 7-26-02. Квитки також можна замовити на сайті concert.ua

Прочитано 1274 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

так, все чудово - 7.7%
ні, постійно переповнені баки - 30.8%
я на це не звертаю уваги - 0%
побутове вивозять, а негабаритне валяється дуже довго - 7.7%
погано реагують на вивіз сміття зі стихійних смітників - 7.7%
КАТП-1028 справляється, а наші люди - свині - 46.2%

Всього голосів: 13
The voting for this poll has ended
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео