Саксаганці двічі виграли у Київської облради

  • Вівторок, лют. 20 2018
  • Автор 

19 лютого 2018 року Київський апеляційний адміністративний суд розглядав справу щодо скасування вимоги Північного офісу Держаудитслужби України за результатами перевірки в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. К. Саксаганського.

Апеляційна інстанція підтвердила рішення Київського окружного адміністративного суду, який раніше визнав протиправними зазначені вимоги Держаудитслужби. 

Як відомо, у червні 2017 року у театрі Північний офіс Державної аудиторської служби України провів ревізію. З основних численних питань, які перевірялись ревізорами, порушень не встановлено! Однак у вимозі за результатами перевірки було зазначено про необхідність усунення порушень, які, на думку ревізорів, призвели до втрат, лише за трьома пунктами: щодо виплати матеріальної допомоги працівникам театру в нібито завищених розмірах, щодо незастосування санкції за несвоєчасне повернення майна (відеопроектора) та щодо зайвого списання пального.

Театр не погодився з вимогами та оскаржив їх у Київському окружному адміністративному суді. Отже, порушень, за які Київська обласна рада вирішила звільнити Вячеслава Ускова, за рішенням суду немає.

Раніше, 16 лютого, Білоцерківський міськрайонний суд поновив Вячеслава Ускова на посаді генерального директора КП «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського». До того ж з Київської обласної ради суд постановив стягнути 1600 грн судового збору.

Таким чином, саксаганці та прихильники їх творчості можуть святкувати перемогу.

Прочитано 1151 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео