Роман Коляда везе до Білої Церкви #колядиво!

  • Четвер, жовт. 12 2017
  • Автор 

Поет, радіожурналіст, диякон, піаніст, телеведучий Роман Коляда – напрочуд плідна творча особистість. На його рахунку, окрім числених теле та радіопроектів, чотири сольних фортепіанних альбоми (останній з яких побачив світ навесні 2017 року) та чотири поетичних збірки (четверту презентовано навесні 2016-го).

Шанувальники мистецтва з Білої Церкви мають унікальну можливість першими побачити, почути, потримати у руках п'яту збірку автора, що вийшла у видавництві Братів Капранових «Зелений Пес» та отримала назву «#колядиво». У центральній бібліотеці Білої Церкви 19 жовтня о 16.00 відбудеться перша презентація книги, на якій Роман Коляда читатиме власні твори у власному ж живому музичному супроводі на фортепіано. Тож відвідувачі заходу зможуть оцінити і музику, і поезію, і виконавську майстерність гостя білоцерківської ЦБС. Після презентації у нашому місті, Роман Коляда вирушає у презентаційний тур містами України – він завтає до Запоріжжя, Києва, Рівного та інших міст, а також презетуватиме книгу у Литві, позаяк вона містить поетичні переспіви творів М.Чюрльоніса та В.Ландсбергіса.

Про автора: Роман Коляда народився у 1976 році у Києві. Його музична alma mater – Національна музична академія імені П.І.Чайковського. Від 1995 року він працює на радіо та телебаченні. Його знакові радіопроекти: «Український вимір», «Двадцять миттєвостей Незалежності» (премія І..Франка), «Історія Християнської Церкви» (номінація на Шевченківську премію) на УР-1, наразі Роман Коляда – ведучий програми «РадіоДень» на UA:ПЕРШИЙ та на Українському радіо, а також ведучий телепрограми «Відкрита церква» на 5-му каналі.

Прочитано 1239 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас сервіс у міських лікарнях?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео