Саксаганці запрошують на прем’єру «Тев’є-молочар»

  • Четвер, вер. 21 2017
  • Автор 

30 вересня на шанувальників творчості Театру імені Саксаганського чекає унікальна прем’єра – драма «Тев’є-молочар» за творами Шолом-Алейхема.

Напевно, немає в Україні та й закордоном театру, який не звертався би в різні періоди творчості до легендарного та вічного літературного матеріалу Шолом-Алейхема «Тевє-молочар».

Кілька років тому у репертуарі Театру імені Саксаганського визначне місце займала вистава «Поминальна молитва» у постановці талановитої молодої зірки української режисури Тараса Буги. Щоразу легендарна постановка збирала повні залі шанувальників та отримувала неосяжну кількість похвальних відгуків.

На запрошення саксаганців режисер повернувся на Київщину, щоб вдихнути у виставу нове життя і надати їй сучасного звучання. Оновлений акторський склад, модернізована сценографія та справжній талант створили яскраве полотно високого мистецтва. І вже 30 вересня театральна публіка нашої області матиме змогу насолодитися всесвітньовідомим «Тев’є-молочарем».

На глядачів чекає зустріч із улюбленими артистами-саксаганцями, серед яких метри театральної сцени – народна артистка України Лідія Дяченко («Кайдашева сім’я», «Сватання на Гончарівці») та заслужені артисти України Іван Калініченко («Сто тисяч», «Портрет Доріана Грея»), Людмила Мерва («Баба Пріся», «Коли птахи відлітають») та Всеволод Шекіта («Клінічний випадок, або Скелет у шафі», «Нехай одразу двох не любить»).

Саксаганці обіцяють, що події на сцені та співпереживання героям переллються  у захопливу і незабутню мандрівку світом найщиріших почуттів та глибоких емоцій, частиною яких можете стати і Ви…

Прочитано 1193 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас дії місцевої влади в забезпечення лікарень усім потрібним для лікування хворих на COVID?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео