Оголошено конкурс на молодіжну літературно-мистецьку премії ім. М.С. Вінграновського

  • Вівторок, серп. 29 2017
  • Автор 
У 2015 році лауреатом літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського стала Дегтяренко Марія-Лурдес У 2015 році лауреатом літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського стала Дегтяренко Марія-Лурдес

Комісія по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського повідомляє про прийом документів на здобуття премії за 2017 рік.

Матеріали кандидатів відповідно до вимог положення (додається) подавати до 01 листопада 2017 року за адресою: м. Біла Церква, б-р. Олександрійський, 86, тел. 6-67-31 (відділ у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради).

Вимоги щодо присудження міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського

Міська молодіжна літературно-мистецька премія імені М.С. Вінграновського  присуджується раз на рік рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за поданням відділу у справах сім`ї та молоді міської ради на підставі рішення конкурсної комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського з метою всебічного сприяння розвитку обдарованої молоді, формування творчої особистості, створення в місті умов для її самореалізації.

Лауреатами премії можуть стати творчі працівники в галузі літератури та мистецтва віком від 15 до 35 років, творчі колективи, учасники яких мають відповідний вимогам вік, які живуть і творять у Білій Церкві або жителі інших регіонів, які виявили значні творчі успіхи, ведуть активну громадську роботу в місті з духовного збагачення молодого покоління.

Премія присуджується за творчі здобутки або твори, надруковані або оприлюднені в іншій спосіб, протягом року присудження премії, і які стали значною подією в культурному та мистецькому житті Білої Церкви.

Колективам і особам, які стали лауреатами, повторно премія не присуджується.

Кількість Премій - 2.

Висунення кандидатів на присудження премії здійснюється творчими спілками, громадськими організаціями, трудовими колективами або шляхом самовисунення.

Подання організації, колективу (або заява у разі самовисунення), матеріали з відображенням основних досягнень претендентів, конкурсні роботи у завершеному вигляді (надрукованому, в аудіо- чи відео- запису або в інший спосіб) та листок об’єктивних даних претендента на здобуття Премії (додаток), подаються у відділ у справах сім`ї та молоді міської ради до 01 листопада за адресою: м. Біла Церква, б-р. Олександрійський, 86.

Комісія по присудженню премії визначає лауреатів та оголошує своє рішення до 01 січня наступного року.  

Лауреатам премії в урочистій обстановці вручається грошова премія в розмірі 3/4 від міської літературно-мистецької премії ім. І. С. Нечуя-Левицького та диплом лауреата міської молодіжної літературно-мистецької премії імені М.С. Вінграновського. 

Прочитано 1030 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас дії місцевої влади в забезпечення лікарень усім потрібним для лікування хворих на COVID?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео