Анастасія Багінська представить Україну на дитячому Євробаченні - 2017

  • Понеділок, серп. 28 2017
  • Автор 

Анастасія Багінська з піснею "Не зупиняй" стала переможницею національного відбору на Дитяче Євробачення-2017. Вона представить Україну на міжнародному конкурсі, що пройде 26 листопада в столиці Грузії Тбілісі.

Фінал нацвідбору на Дитяче Євробачення-2017 відбувся в Міжнародному дитячому центрі "Артек" в Пущі Водиці. За право представляти країну на конкурсі змагалися 10 учасників: Вероніка Коваленко, Софія Лозіна, Софія Бондаренко, Даріна Галицька, Софія Шкідченко, Федя Скляренко, дует "Гламурчик", Полліанна Рижак, Анастасія Багінська та Ніна Бойкова.

Переможця обирали шляхом змішаного голосування глядачів та журі. Телеглядачі могли надсилати за своїх фаворитів смс-повідомлення. Журі, до складу якого входили музичний і саунд-продюсер Вадим Лисиця, співачка Ірина Швайдак, співак та актор EL Кравчук, співачка та композиторка Світлана Тарабарова, а також співак і музикант ROZHDEN, ставили свої оцінки.

Анастасія Багінська - талановита юна співачка, яка своєю наполегливістю здобула численні перемоги, зокрема, у 2014 році Анастасія Багінська завоювала Гран-прі дитячого конкурсу фестивалю "Слов'янський базар". Вона є вихованкою Білоцерківської школи мистецтв №5, де її викладачем стала завідувачка вокального відділення Галина Білогур.

Прочитано 1466 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео