Анатолій Зеленчук: "У виставі немає жодної секунди для нудьги!"

  • Середа, черв. 14 2017
  • Автор 

18-21 червня запланована прем'єра вистави "Кохання у стилі бароко" у театрі ім. П. Саксаганського. Напередодні прем'єри пропонуємо вам, шановні читачі, інтерв'ю із режисером-постановником Анатолієм Зеленчуком. 

- Анатолію Анатолійовичу, що спонукало Вас звернутися до цього матеріалу?

- «Кохання у стилі бароко» - це експеримент. Свого часу ця драматургія десять років була у репертуарі нашого театру. Сьогодні на глядачів чекає новий погляд на класичний матеріал. Зараз це – абсолютно сучасна вистава!

- Розкажіть трохи про репетиційний період, про роботу з акторами, про концепцію вистави…

- Саме в акторах – моє натхнення як режисера. Усі актори дуже правильно перевтілюються у своїх персонажів. Вони чимало принесли задумів та новинок у виставу, завдяки чому створили довершених героїв. Хіба ж могло бути по-іншому, якщо у виставі задіяні такі талановиті актори?! Чого тільки вартий неперевершений гумор комічного дуету Ярисі та Степана у виконанні Олени Калініченко та Сергія Литвиненка! А кохання Графа і Графині (АльонаФридинська і Сергій Скляренко) надихне на подвиги заради любові! Талант кожного актора відкривається з новою силою!

«Кохання у стилі бароко» - музична вистава, в якій органічно переплітаються танці, пісні та елементи ексцентрики в акторській грі. А все це разом створює неповторний світ яскравих емоцій і глибоких почуттів!

- Чули, що Ви осучаснюєте постановку, додаєте теперішні музичні та танцювальні фарби. Тож яку картинку очікувати глядачам? Чи буде щось нове, незвичне, те, чого ми ще ніколи не бачили?

- Вони побачать сучасне життя через призму класичного матеріалу. Вистава про нас – про наші почуття, проблеми та бажання. Надзвичайно цікава, майже детективна фабула. Актори переодягаються, видають себе за інших героїв, жартують, кохають, переживають, танцюють та співають. А тут раз! – і в їхні плани втручається доля і все розставляє по своїх місцях!

Бачили б Ви наші костюми! Це щось неймовірне! Кольорові, барокові, але водночас – вишукані, з сучасними елементами! Цікаві декорації, незвичні. Актори працюють на різних площинах, тому виникає яскрава та дуже насичена картинка. І все це під багаті класичні та сучасні мелодії!

- Що Ви, як режисер-постановник, сподіваєтеся донести глядачам цією виставою? Який Ваш меседж?

- Меседж, насправді, дуже простий, доступний і близький кожному глядачеві: любов, як і музика, вічна. І вона точно рятує світ! Не можна брехати іншим. Ця брехня ніколи не приводить до добра. І в нашій виставі глядачі побачать, що може вийти з інтриг… Уявіть собі: персонажі приміряють маски один одного, що приводить до хаосу, безмежні пристрасті і море кохання! Ух, це справді цікаво! Час на репетиціях біжить як вода! У виставі немає жодної секунди для нудьги!

- Кілька слів від режисера для наших глядачів. Щоб вони, прочитавши їх, обов’язково завітали на прем’єру комедії «Кохання у стилі бароко»!

- Наш спільний ентузіазм (акторів, балетмейстера, хормейстера, художників, звукорежисерів та усіх, хто долучився до створення вистави) обов’язково виллється у Ваш гарний настрій. І Ви без роздумів у наступному театральному сезоні повернетеся до Театру імені Саксаганського на незабутнє «Кохання у стилі бароко»! 

Бесіду вела Оксана Литвиненко

Прочитано 1368 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас сервіс у міських лікарнях?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео