Прем'єра "Фіксі Шоу - 3" у Білій Церкві

  • Середа, черв. 07 2017
  • Автор 

Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксікі, популярні в 90 країнах світу, знову запрошують всіх зануритися в світ технічних пригод!

Зустрічайте прем'єру «Фіксі Шоу - 3. Рятувальники часу» 10 червня об 11:00 у Білій Церкві в Будинку Культури «Сільмаш» !

Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксікі, популярні в 90 країнах світу, знову запрошують всіх зануритися в світ технічних пригод!

Ви коли-небудь думали про те, як виглядали б Фіксікі, якби вийшли з екрану? У виставі «Рятувальники часу» герої улюбленого серіалу Сімка, Нулик і Файер саме такі, якими ви їх уявляєте! І вони запрошують глядачів пограти! Але як це зробити, якщо Фіксікі такі маленькі? Дуже просто! Фіксікі зменшать зал!

Нудьгувати на шоу не доведеться ні маленьким, ні страшим дітям. Адже кожен гість - повноправний учасник! Цікавий сюжет зрозумілий, завдяки коротким діалогам, а дії героїв постійно доповняються веселим інтерактивом: музичними іграми, танцями, спілкуванням з усім залом, дружним виспівуванням хітових фіксіпелок!

Фіксікі з'являються ефектно! Прилітаючи на літаку, Нулик зменшує глядачів і Дім Дімича, щоб познайомитися з кожною дитиною, разом пограти і повеселитися. Але в гру втручається непроханий гість. Комп'ютерний Бот загрожує назавжди зупинити найголовніший годинник у світі. Як герої зможу ть здолати його поплічників: Іржу, Пил і Коротке Замикання, врятувати час і зробити з вірусу корисну програму? Тільки якщо малюки та їхні батьки допоможуть їм!

Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами і особами мультперсонажів не тільки перенесуть дітей в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

Все про шоу тут: www.fixishow.com і https://www.facebook.com/best4kidsua/
Відеоанонс: https: //www.youtube.com/watch? V = gURei0UOEog

P.S. Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця в супроводі дорослих (квиток потрібен тільки дорослому).
Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалістью 1 година.

Довідки за тел. 099 214-60-68

Квитки придбайте в касі БК.

Компанія «Like PRO» та ТМ «Best4Kids» - це понад 600 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

Прочитано 1440 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас сервіс у міських лікарнях?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео