АРТ-натхнення запрошує на виставку професійного живопису

  • Четвер, лют. 02 2017
  • Автор 

У міській виставковій залі Білої Церкви, що на масиві Леваневського, продовжується експозиція картин художників під назвою «АРТ-натхнення», яка розпочала роботу 20 січня, а триватиме до 5 лютого.

Завідуюча виставкової зали Любов Михайлюк під час презентації наголосила, що вже вдруге однодумців-майстрів об’єднав художник Володимир Панфілов, він же продумав і загальну концепцію виставки - на початку нового 2017 року. Отже, цього року на виставці представлено близько 40 потужних професійних робіт білоцерківських художників: Володимира Панфілова, Володимира Большакова, Ольги Мілейко, Крістіни Смєлової, Миколи Богдановича.

Роботи різноманітної направленості – як тематичної, стилістичної, так і за технікою виконання (олія, акварель). Крім того, на суд глядача виставлені як картини «із запасників» авторів, так і нові роботи, пов’язані із відкриттям нових тем, із новими життєвими етапами. Так, наприклад, у молодої художниці К. Смєлової, яка презентувала новий творчий напрям – «дитяча тема». Як зауважила сама художниця, вона пише про те, про що добре знає: «...Я давно пишу квіти, природу, тепер я зацікавилася «дитячою» тему. Я не малюю конкретну дитину, це, скоріше, загальний дитячий образ.  Мені ця тема зараз дуже близька!.. Хто зна, може, наступною будуть казки – це теж багата на нові відкриття та задумки тема».

Отже, виставка «АРТ-натхнення» чекає на свого зацікавленого глядача у Білоцерківській міській виставковій залі  (бібліотека №8)- до 5 лютого 2017 року.

Наталія Вереснева

Прочитано 566 раз
Опубліковано в Дозвілля

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи підете на Еко-пікнік на острів "Дитинство"?

так, ходив і минулого року - 0%
ні, не цікавлюся такими заходами - 0%
а що це таке? - 50%
залежить від погоди - 50%
не люблю такі масові заходи - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео