Клуб "Сузір'я" підготував зворушливий захід до Для Збройних Сил України

  • Понеділок, груд. 05 2016
  • Автор 

2 грудня у приміщенні Білоцерківського колегіуму клуб «Сузір’я» Академії пенсіонерів провів надзвичайно теплий і зворушливий захід, приурочений до Дня Збройних Сил України. Академісти підготували патріотичні пісні про рідний край, про захисників, про матір, яка чекає з фронту сина…

Відкрила захід директор колегіуму Галина Склярова, яка зазначила, що в цей непростий час, коли на сході нашої країни точиться військовий конфлікт, коли білоцерківці прощаються зі своїми земляками, що віддали життя за захист територіальної цілісності нашої держави у зоні АТО, такі зустрічі вкрай необхідні.

«Ми повинні повсякчас пам’ятати, що там на сході точаться бої, що кожен день тривають обстріли з боку бойовиків, що кожен день є поранені, а то й загиблі серед наших військових. Ми повинні робити все, що в наших силах, аби допомогти учасникам АТО та їх родинам, хоча б словом підтримки, посильною допомогою», - зазначила Галина Склярова.

Академія пенсіонерів

Та й учасники клубу «Сузір’я» це добре розуміють. Адже забути, що на війні твій внук чи син, погодьтеся, неможливо. Куратор клубу Тетяна Сулейманова розповіла про тих членкинь клубу, у родинах яких є військовослужбовці в зоні АТО. Хтось уже дочекався їх демобілізації, а хтось нещодавно лише випровадив на фронт.

Багато серед членкинь клубу і тих, хто у час свого дитинства пережив лихоліття війни, а  у когось чоловік був військовим і навіть про династії військових. Серед членів клубу «Сузір’я» є й ті, хто долучився до волонтерської праці у нашому місті та отримав за це нагороду.

Академія пенсіонерів

Пісні ж звучали у виконанні ансамблю «Чорнобривці», які також порадували присутніх дуже гарними, милими, а часом і зворушливими до сліз віршами. 

Прочитано 1338 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи планує ваше ОСББ взяти "теплий кредит" у 2021 році?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео