На вистави театру Саксаганського у 82 сезоні завітало понад 100 тис. глядачів

  • Понеділок, лип. 04 2016
  • Автор 
Георгію Ценцевичу, кращому артисту оркестру, приз вручає Тетяна Шкаранда, представник Благодійного фонду Костянтина Єфименка Георгію Ценцевичу, кращому артисту оркестру, приз вручає Тетяна Шкаранда, представник Благодійного фонду Костянтина Єфименка

Театр ім. Саксаганського зарикває 82 театральний сезон. 3 липня у Театрі імені Саксаганського відбулося традиційне щорічне вручення театральної премії «Браво!». Після цього колектив театру йде на заслужений відпочинок. Та ненадовго – вже 11 серпня саксаганці знову відкриють двері улюбленим глядачам та подарують ще більше емоцій, нових прем’єр та сюрпризів!

82 театральний сезон видався багатим на досягнення. Це - сезон здобутків, звершень та почуттів – щасливих і сумних, але таких, які залишаються у серці назавжди. Щорічно ми, саксаганці, крізь увесь сезон проносимо в душах любов глядачів і працюємо заради неї. Цьогоріч ця любов була ще сильнішою, адже кількість глядачів зросла у порівнянні з минулими роками. І це додає нам наснаги.

Протягом 82 театрального сезону до Театру імені Саксаганського завітало 100 036 глядачів! До речі: зберігається тенденція до зростання глядацької аудиторії. Глядацька аудиторія за останні чотири роки зросла на 21,5%. У 2010 році за рік театр відвідало 56 557 глядачів, у 2013 році – 97 519 глядачів. Для них щороку відбувається щонайменше 6-8 прем’єрних вистав, 12 нових шоу - програм та 3-5 нових концертів оркестру. Безперечно, підбираючи матеріали для наступної постановки, театр орієнтується на побажання глядачів і старається врахувати усі вподобання.

У великій мірі саме тому прем’єри сезону 2015-2016 користувалися шаленим успіхом! Вісім нових різножанрових вистав, які знайшли свого глядача і які відкрив для себе глядач! Поза увагою не залишилася жодна. У 82 сезоні глядачі побачили: «100 000 (сто) тисяч» І. Карпенка-Карого, «Боїнг-Боїнг» М. Камолетті, «Незнайко. Я повернувся» В. Ускова, «Портрет Доріана Грея» О. Уайльда, «Скупий» Ж.-Б. Мольєра, «Король Лев», інсценізація А. Прокоп`єва, «Нехай одразу двох не любить» за М. Старицьким і «Баба Пріся» П. Ар`є. Також театр підготував нові шоу-програми: «Новий рік у малому місті», «Любов останньою ніколи не буває», концерт до Дня Захисника України, вечір-реквієм до річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС, святкові шоу-програми до Дня Святого Валентина, Дня Сміху, Міжнародного Дня Театру та ін.

Всього за сезон 2015-2016 року (серпень 2015-травень 2016) відбулося 415 показів на базі та 76 - на майданчиках Київщини. Насиченою видалася гастрольна діяльність Київщиною та містами України. Щоб порадувати глядачів, театральний автобус у 82 сезоні подолав відстань у 19 235 км! До речі: зверніть увагу, відстань від Києва до Барселони (Іспанія) – 3 128 км, до Нью-Йорка (США) – 7, 519 км, до Токіо (Японія) – 8 208 км, до Буенос-Айреса (Аргентина) – 12 839 км, до Сіднея (Австралія) – 14 960 км. Тобто, Ви можете завітати майже у будь-яку точку світу, але Ви все одно не подолаєте ту відстань, яку проїхав наш театральний автобус!

Найбільшим визнанням для театру є визнання глядачів: повні зали, бурхливі овації, вигуки «Браво!», щирі слова похвали та незабутні емоції. Та важливою є і особиста подяка тим, хто щодня наполегливо працює, повністю віддає себе театрові, а відтак – глядачам.

Цього року найвищі відзнаки отримали: Світлана Лановенко – звання «заслужена артистка України» та н.а. України та Лідія Дяченко - театральну премію імені Марії Заньковецької – одну з найкращих та найвищих нагород у театральному просторі України. Окрім цього почесними грамотами від Міністерства культури і туризму України, Київської обласної ради та держадміністрації, Білоцерківської міської ради та райдержадміністрації і Спілки театральних діячів України відзначено 24 працівники театру!

Так, 82 театральний сезон, як і кожен попередній, вимагав боротьби – боротьби за розвиток мистецтва, за його існування. Але, як ми знаємо, мистецтво – вічне і єдине. Тож, дорогі наші глядачі, ми прощаємося з Вами на місяць, щоб підкріпитися новими силами і знову тішити Вас новими яскравими театральними постановками вже у 83 театральному сезоні!

Театр ім. П. Саксаганського

Фото: Олена Лук'янець

Прочитано 1249 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи планує ваше ОСББ взяти "теплий кредит" у 2021 році?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео