Саксаганці заворожили глядачів містичною виставою про кохання

  • Середа, черв. 22 2016
  • Автор 
Фото: Валентина Храбуст Фото: Валентина Храбуст

Під завісу 82-го театрального сезону саксаганці підготували кілька подарунків для своїх шанувальників. Один з них – вистава «Нехай одразу двох не любить», прем’єра якої відбулася 18, 19 та 21 червня.Це нове, сучасне прочитання відомого твору класика української літератури Михайла Старицького  «Ой, не ходи, Грицю». І хоча в основу покладена історія трагічного кохання Марусі Чурай, виставу не варто називати трагедією. Це… гімн почуттям.

Кохання, закоханість, зрада, підлість, підступність, нещирість, вірність. Ось далеко не повний перелік почуттів та емоцій, які панували і на сцені, і в залі. Так, і в залі, бо глядач глибоко пройнявся душевними переживаннями головних героїв твору. Здавалося, що схожі історії пережив кожен. І кожен відчув на собі нестримне бажання знайти вихід, здавалося б, із безвихідної ситуації.  Емоційності додавали містична атмосфера, яка панувала на сцені, та мелодійні українські пісні.

Акторам вдалося реалізувати режисерський задум. Їхня гра була настільки правдивою, що  іноді здавалося, що це не вистава, а реальні події, які розгортаються на твоїх очах. І тоді виникало нестримне бажання зупинити Марусю та Гриця, відкрити їм очі, повідати, що вони стають жертвою підступної інтриги фальшивого друга…

Колись один відомий режисер відкрив секрет, що для нього головним критерієм успіху вистави є те, що під час прем’єри менше 10% глядачів покинуть глядацьку залу, не дочекавшись фіналу. Микола Яремків має бути задоволений. Під час прем’єрного перегляду вистави «Нехай одразу двох не любить» жоден глядач не пішов раніше. Більше того, навіть розуміючи, що вистава вже завершилася, всі, ніби заворожені, ще дивилися на сцену. Містика? Так! І називається вона талант. Тож побажаємо саксаганцям побільше таких успішних проектів у новому театральному сезоні.

Тетяна Соловей

Прочитано 868 раз
Опубліковано в Дозвілля

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Наскільки дорого зібрати дитину до школи?

до 2000 грн - 0%
від 2000 грн до 3000 грн - 0%
від 3000 грн до 4000 грн - 0%
від 4000 грн до 5000 грн - 100%
від 5000 до 6000 грн - 0%

Всього голосів: 1
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео