Саксаганці запрошують на зворушливу історію кохання

  • Понеділок, черв. 13 2016
  • Автор 

Наприкінці 82-го театрального сезону театр імені Саксаганського приготував для глядачів подарунок – виставу «Нехай одразу двох не любить» за п’єсою М. Старицького «Ой, не ходи, Грицю».

Напередодні прем’єри відбулася прес-конфренція для місцевих ЗМІ, на якій режисер-постановник, відомий в Україні і далеко за її межами митець Микола Яремків, та виконавці головних ролей Світлана Кірпічова і Сергій Скляренко легенько привідкрили завісу і повідали медійникам деякі секрети майбутньої вистави.

Зворушлива історія кохання, людська підступність, інтриги, довіра і занадта довірливість, зрада, надія і відчай – далеко не весь спектр почуттів та емоцій, які вируватимуть на сцені. Класичний сюжет про любов легендарної Марусі Чурай заграє новими гранями у виконаннісаксаганців.

Любов і смерть, які йдуть поруч. Любовний трикутник, точніше, кілька любовних трикутників, сплетених тонкою грою нещасливого закоханого…  Думаєте, що можете винести вирок і сказати, хто у всьому винен? Не поспішайте. Режисер Микола Яремків обіцяє, що інтрига збережеться до кінця вистави, тож глядачеві буде що розгадувати.

Задум цієї постановки у театрі Саксаганського виник кілька років тому. Однак і колектив, і режисер йшли до його втілення кілька років.  Микола Яремків вже працював із саксаганцями. На сцені нашого театру з великим успіхом йдуть його вистави «Украдене щастя», «Отелло», «Портрет ДоріанаГрея».  «Нехай одразу двох не любить» - вистава, в якій шанувальники впізнають почерк режисера і одночасно здивуються новаторському підходу у трактуванні класики.

Містична атмосфера, автентичний спів у поєднанні із сучасною музикою, лаконічна і влучна сценографія разом із пронизливою грою акторів подарують глядачеві незабутні емоції, справжні переживання. Тож запрошуємо білоцерківців і гостей міста до театру ім. Саксаганського 18, 19 та 21 червня на перегляд вистави «Нехай одразу двох не любить».

Прочитано 1236 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео