23 юних спортсменів Білої Церкви отримали нагороди на першому чемпіонаті з фігурного катання "YURIEV OPEN - 2016"

  • Вівторок, трав. 17 2016
  • Автор 
Фото: святкова агенція "Смайл" Фото: святкова агенція "Смайл"

Вперше в Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат міста з фігурного катання. Змагання проходили 13 та  14 травня на  критій льодовій  арені  КЗ БМР «Льодовий стадіон».

Учасниками змагань стали фігуристи з багатьох міст, а саме: Київ, Дніпропетровськ, Херсон, Житомир, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Рівне, Богуслав.

Спортивну честь Білої Церкви захищали вихованки відділення фігурного катання КЗБМР ДЮСШ «Зміна» (тренери М.Булах, А.Прокопенко). За програмою   чемпіонату  дівчата та хлопчики змагались у класі «А» (11 вікових категорій) та класі «В» (16 вікових категорій).

 "YURIEV OPEN - 2016"

Упродовж двох днів  глядачі мали змогу спостерігати за  яскравим дійством юних фігуристів на льоду. Це  стало справжнім спортивним святом  майстерності, емоцій, неперевершених артистичних образів та костюмів і звичайно  безкомпромісної боротьби за перемогу.

До числа переможців та призерів увійшли 23 білоцерківці, серед яких: Стецюк Валентин, Лученко Єлизавета, Баранова Софія, Джамалов Тімур, Загородня Ксенія, Оліфіренко Кароліна, Бігма Ірина та Флегентова Марія. 

 "YURIEV OPEN - 2016"

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами від відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, а всі учасники змагань отримали пам'ятні  призи  та квіти від  спонсорів турніру.

Прочитано 1846 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас сервіс у міських лікарнях?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео