"Криниця життя" та куратор клубу Тетяна Шкаранда "Криниця життя" та куратор клубу Тетяна Шкаранда

23 грудня виповнилося 3 роки з дня заснування клубу «Криниця життя» Академії пенсіонерів. Саме з цього приводу зібралися представники клубу, які упродовж цих років ділили хвилини радості і смутку, спільно готували заходи, дбали про затишок у приміщенні, підтримували одне одного у всіх починаннях. Про таких можна впевнено сказати: справжні друзі.

Захід з нагоди утворення клубу пройшов у форматі відомої академістам з молодості телепрограми «Мелодія двох сердець». Було чимало гостей, лунало багато вітальних слів, пісенних подарунків у виконанні солістів та учасниць клубного ансамблю.

Біла Церква, Академія пенсіонерів

 

Емоційно, жваво, радісно, а головне щиро, як на одному подиху, збігло свято. Члени клубу «Криниця життя» разом зі своїм куратором Тетяною Шкарандою та координатором Ларисою Бондарчук згадали найцікавіші заходи, підготовлені та проведені в клубі за цей час, а також окреслили плани на наступний рік.

Біла Церква, Академія пенсіонерів

 

Оригінальний вітальний адрес підготували академісти засновнику Академії пенсіонерів Костянтину Єфименку з побажаннями здоров’я, натхнення та невичерпної енергії.

Зі святом, «Кринице життя», з Днем народження!

Прочитано 1419 раз
Опубліковано в Дозвілля

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас сервіс у міських лікарнях?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео