Понеділок, бер. 01 2021

Державне агентство з  питань кіно представило онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповнішу базу даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. 

Вівторок, груд. 29 2020

Наступає новий рік Білого металевого Бика! Відомо, що як новий рік зустрінеш – так його й проведеш! Тож члени клубів «Криниця життя», «Зарічанське джерело», «Лада», «Гармонія» Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка, вирішили організувати у своїх клубах новорічні корпоративи. Та так, щоб усі учасники вийшли зі свята з теплими спогадами про щиру зустріч у колі давніх друзів.

Вівторок, груд. 29 2020

У період весняного локдауна німецький журнал Lancet опублікував результати метааналізу: вчені проаналізували підсумки 24 незалежних дослідження психоемоційного стану людей, що опинилися в умовах самоізоляції.

Четвер, груд. 24 2020

Коли за вікном вже засніжило, а на календарі – передноворічні дати, так хочеться зустрітися у теплому дружньому колі та привітати одне одного з наступаючим Різдвом Христовим та Новим роком! Саме таку зустріч члени клубу «Золота осінь» спільно з бібліотекарями філії №8 організували у переддень католицького Різдва – 23 грудня.

Сторінка 1 з 33

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи планує ваше ОСББ взяти "теплий кредит" у 2021 році?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео