Вівторок, лип. 13 2021

13 липня на засіданні виконкому ухвалили рішення про підготовку та проведення чемпіонату України з марафонського бігу серед дорослих та молоді, Bila Tserkva marathon (III-IV ранг).

Вівторок, лип. 13 2021

02 липня стартували Білоцерківські спортивно-ігрові літні змагання «Спорт для всіх у кожному дворі», що проводять управління з питань молоді та спорту і КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Четвер, лип. 08 2021

День рождения, как известно, бывает только раз в году. Если вы сами не знаете, как сделать этот праздничный день запоминающимся, веселым и разнообразным, лучше найти в Интернете сайт ивент-агентства и заказать услуги у профессионалов. Тогда ваш праздник не будет сведен к обычным домашним посиделкам за столом с праздничным меню и привычными одинаковыми тостами.

Понеділок, лип. 05 2021

Жителі Білоцерківської громади, до вашої уваги такі заходи на свято:

П'ятниця, лип. 02 2021

У 2021 році ми будемо відзначати 30-річницю від дня проголошення незалежності України. Сам факт незалежності не впав нам як манна небесна. За це українці боролися сотні років, зокрема і на початку минулого століття. Сьогодні розкажемо вам про те, як жила Біла Церква на початку 20 століття та в період Української революції 1917-1921 років, як тут формувалося повстання проти гетьмана Павла Скоропадського, як змінювалася влада та якою була остання спроба українських патріотичних сил подолати більшовиків у 1921 році. А допоможуть нам у цьому місцеві краєзнавці, які вивчали тему: Анатолій Бондар, Сергій Бурлака та Олександр Ярмола.

Сторінка 1 з 38

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняють вас послуги КАТП-1028 із вивозу сміття?

так, все чудово - 7.7%
ні, постійно переповнені баки - 30.8%
я на це не звертаю уваги - 0%
побутове вивозять, а негабаритне валяється дуже довго - 7.7%
погано реагують на вивіз сміття зі стихійних смітників - 7.7%
КАТП-1028 справляється, а наші люди - свині - 46.2%

Всього голосів: 13
The voting for this poll has ended
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео