Кабінет Міністрів України 3 березня ухвалив рішення щодо розширення переліку установ НАМН України, у яких буде змінено механізм фінансування третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

На 10 сесії БМР, що відбулася 25 лютого, депутати внесли зміни до бюджету, якими передбачено виділити 700 тис грн на закупівлю планшетів для депутатів міськради.

300 тис грн депутати виділили на переробку/ремонт/допрацювання (ваш варіант) нового сайту БМР, який "трошки хромає".

Таке рішення було прийнято на 10 сесії БМР 25 лютого 2021 року. Депутати вирішили, що для міста та довколишніх сіл, що увійшли в Білоцерківську територіальну громаду, потрібно закупити нові контейнери по ціні 10 тис грн за штуку.

25 лютого на 10 сесії БМР депутати затвердили уточнення бюджету Білоцерківської міської територіальної громади на 2021 рік на суму 79, 2 млн грн. Де ж взялися ці кошти та на що їх витратять, читайте далі.

Біла Церква - 22 за рахунком місто, в якому вже можна протестувати  Uklon. Український онлайн-сервіс дозволяє замовляти автомобіль через додаток зі смартфона або на сайті, без телефонних дзвінків та диспетчерських служб.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг передбачено законами України для окремих категорій громадян (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, «чорнобильці», ветерани військової служби, діти війни тощо). При цьому знижка плати за послуги встановлена на рівні від 25 % до 100 % залежно від категорії пільговика.

Середа, 03 березня 2021 13:40

1 березня пенсії зростуть на 308 грн

1 березня 2021 року розпочато автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби), „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Станом на сьогодні вже понад 45 тисяч українців записалися до листа очікування вакцинації від COVID-19: у застосунку Дія — 39 153, а на порталі Дія — 5 344 людини.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій оголосив про закупівлі нового громадського транспорту для 11 міст України.

Сторінка 1 з 307

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи слідкуєте ви за рішеннями міської влади?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео