17 червня було завершено прийом проектів до громадського бюджету Білої Церкви. Всього подано 89 пропозицій на загальну суму понад 29 млн грн.

За збігом обставин, саме напередодні державного свята Дня молоді у Білій Церкві утворено консультативно-дорадчий орган з питань реалізації державної молодіжної політики у місті - Молодіжний Уряд Біла Церква. Рішення про створення Молодіжного Уряду міста прийняв міський голова Дикий Г. А.  До речі, це - свідчення послідовного виконання передвиборчої програми Геннадія Анатолійовича.

Про це заявив у своєму відеозверненні сільський голова Шкарівки Анатолій Бондар.

20 червня на прес-конференції міський голова Геннадій Дикий відповів на питання щодо гарячої води у помешканнях білоцерківців.

Незважаючи на існуючі пільги та гарантії для учасників АТО, найбільшою популярністю користується право на виділення земельної ділянки у власність. Це й не дивно, враховуючи те, що з усіх варіантів отримання такою собою «компенсації» за витрачені час та здоров’я під час захисту Батьківщини, цей варіант можна розглядати як найбільш вартісний.

8 червня в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради відбулося засідання архітектурно-будівельної ради, на якій мешканцям Залізничного селища запропонувала розглянути детальний план забудови території даного мікрорайону.

Як відомо, на початку червня невідомі особи пошкодили пам’ятник у сквері «Скорботна мати», зрізавши частину металевої обшивки. БЦ News звернувся із запитом до поліції з проханням надати інформацію, чи проводиться розслідування цього факту.

Вівторок, 20 червня 2017 17:17

"Горбатий" міст готовий до ремонту

На прес-конференції, що відбулася 20 червня, міський голова Геннадій Дикий проінформував щодо питання капітального ремонту "Горбатого" мосту.

16 червня міський голова Геннадій Дикий побував на робочій нараді у голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана щодо об’єднання територіальних громад на Київщині. На нараді вирішили, що потрібно опитати мешканців Білої Церкви, де вони хочуть мешкати – у селах чи місті Біла Церква. Відповідне рішення про проведення опитування було прийнято сьогодні, 20 червня, на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, що відбулося 20 червня, ухвалили рішення направити 5 млн. грн субвенції з державного бюджету на встановлення теплових лічильників у багатоповерхових будинках міста.

Сторінка 1 з 135

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Чи плануєте ви відпустку цього року?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео