Юлія Тимошенко може скласти реальну конкуренцію Володимиру Зеленському таотримати шанс на президентство у разі проходження до другого туру виборів.

П'ятниця, 14 січня 2022 16:35

На маршрут №25 оголошено конкурс

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 (зі змінами),  рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 23 листопада  2021 року № 796  «Про організацію проведення  конкурсу з перевезення  пасажирів на  автобусному маршруті  загального користування Білоцерківської міської територіальної громади №25 «вул. Ярмаркова-Житловий масив Піщаний». Наразі цей маршрут обслуговує ТОВ "Транссіті", з яким міська влада відмовилася продовжувати договори на міських маршрутах №22 та №14.

Відповідно до протоколу № 49 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21грудня 2021 року та протоколом чергового засідання Київської  обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 грудня 2021 року № 30 в Київській області, в т.ч. і в м. Біла Церква,з 23грудня 2021 рокускасовано "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

Розбійний напад, зґвалтування та небезпека зараження ВІЛ-інфекцією - двох мешканців Київщини засуджено до 7 та 9 років позбавлення волі.

Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому 11 січня 2022 року. 

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» – ліцензіат Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомляє наступне.

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє,

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування таких ставок:

Шановні білоцерківці! Шановні читачі сайту БЦ News!

Інформація про зміни до графіку руху автобусних маршрутів Білоцерківської міської територіальної громади на 07, 08, 09 січня 2022 року

Сторінка 1 з 351

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви збираєтеся святкувати Новий рік?

ніяк, грошей нема - 31.3%
поїду на відпочинок в Україні - 0%
поїду на відпочинок за кордон - 6.3%
буду святкувати вдома - 37.5%
а що це за свято? - 25%

Всього голосів: 16
The voting for this poll has ended
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео