24 квітня відбувся Перший форум стратегічного розвитку Біла Церква 2025, на якому розповіли про те, що вже вдалося зробити в рамках Стратегії розвитку Білої Церкви та поділилися планами на майбутнє. Захід пройшов дійсно на рівні кращих ділових зустрічей, а плани КП «Агенція стратегічного розвитку» вражають. Лишається лише побажати міській владі Білої Церкви не просто на словах підтримувати такі ідеї, а насправді впроваджувати напрацювання Агенції в життя. 

12 квітня за результатами співбесіди конкурсна комісія визначила, що кваліфікаційним вимогам на посаду начальника Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради відповідає її давній працівник Олександр Михайлович Голуб. Два інших претендента з профільною освітою та досвідом роботи в галузі архітектури не підійшли конкурсній комісії виконкому.

Фармацевтична компанія «Біофарма» започаткувала всеукраїнську соціальну програму «Нам не все одно. Ми разом», спрямовану на поліпшення якості життя пацієнтів з гемофілією в Україні. Про ситуацію із захворюваністю на гемофілію в Україні та про те, як забезпечити необхідними препаратами вітчизняного виробництва хворих на цю недугу громадян нашої держави, йшлося на прес-конференції, яку 20 квітня на території НВК «Біофарма» організував президент фармацевтичної компанії «Біофарма» Костянтин Єфименко за участю лікарів - гематологів.

На сайті ТОВ "Білоцерківвода" з'явилася інформація про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Тарифи вступають в дію з 15 квітня 2017 року.

18 квітня у Білоцерківському ОМВК відбулись урочисті збори з нагоди відправки призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Зокрема, з населених пунктів Білоцерківського району на військову службу відправилися 7 юнаків, які навчатимуться військовій справі в навчальних центрах, після чого будуть направлені відповідно до військових спеціалізацій до частин.

З настанням весняного тепла з'являються і такі небезпечні комахи, як кліщі. Що робити, аби вони не вкусили і як діяти, якщо кліщ таки потрапив під шкіру. 

Білоцерківський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує:

Нещодавно співробітниками оперативного управління Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області спільно із працівниками Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України ліквідовано «конвертаційний центр», який з 2016 року надавав послуги підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей України з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

До вашої уваги Графік проведення поминальних служб на кладовищах Білої Церкви

24-30 квітня в Україні буде проведено Український тиждень імунізації. Головна мета ініціативи - інформувати населення про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

Сторінка 1 з 124

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

На які комунальні послуги найбільше витрачали кошти?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео