30 листопада відбулося засідання позачергової 47 сесії Білоцерківської міської ради, на якій додатковим питанням до порядку денного намагалися розглянути проєкт рішення про призупинення повноважень депутатів, які висувалися та були обрані за виборчими списками політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

30 листопада відбулося засідання позачергової 46 сесії Білоцерківської міської ради, на якому шляхом таємного голосування було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень та звільнення секретаря міської ради Дмитра Киришуна. За таке рішення секретар «зміг назбирати» аж 26 голосів депутатів із 29 присутніх в сесійній залі. Проти його звільнення не проголосував ніхто.

k301

Рішення розглядалося в напруженій обстановці. Правоохоронці ще зранку оточили будівлю міськради, куди намагалися пройти військові, що підтримують Дмитра Киришуна. Щоправда кількох з них запустили до міської ради і надали їм слово.

opz2

На вулиці також мітингували громадяни, які підтримували проєкт рішення про призупинення повноважень депутатів БМР від партії «ОПЗЖ». Цей проєкт рішення подав депутат від партії "Європейська Солідарність" Микола Гопайнич. Його активно підтримали депутати від партії "Слуга народу". І якщо для партії "Європейська Солідарність" - ця ініціатива не нова, адже її депутат Максим Коноплястий ще на початку каденції вимагав звільнити міську раду від послідовників Партії регіонів, то ось "слуг" співпраця з ОПЗЖ ніяк не хвилювала. Тож, напевно, така раптова неприязнь до колег з цієї партії, обумовлювалася тим, що вони теж вирішили підтримати відставку секретаря міськради.

k303

До того ж під час сесії до сесійної зали зайшов один із мітингувальників, який вирішив фізично вивести одного з депутатів ОПЗЖ, чим ледь не спричинив бійку. 

Офіційна причина, чому людей не пустили до сесійної зали, нібито анонімне повідомлення про замінування міської ради. Поліцейські перевірили інформацію про можливу загрозу, не виявили небезпеки, відповідно депутати розпочали роботу.

Позачергова 46 сесія була скликана за поданням більшості депутатів БМР про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади секретаря білоцерківської міської ради Дмитра Киришуна. 

Колеги секретаря Дмитра Киришуна з фракції «Слуга народу» намагалися зняти це питання з порядку денного, але їхню пропозицію не підтримали інші депутати.

k302

Несподівано сумно завершилася ця сесія і ще для одного депутата від «Слуг народу» Володимира Вовкотруба. Він, як голова лічильної комісії, не погодився покинути сесійну залу зі своїми колегами по фракції та виконав свої повноваження як голова лічильної комісії. Такі кроки Володимира Вовкотруба однопартійці розцінили як демарш та на засіданні фракції політичної партії «Слуга народу» вирішили за недотримання партійної дисципліни виключити його зі складу фракції з пропозицією застосувати щодо нього імперативний мандат (тобто взагалі позбавити депутатського мандату).

«Мене не запрошували на засідання фракції. Я так розумію це емоційне рішення, адже я нічого не порушив. Я не підтримав звільнення секретаря Білоцерківської міської ради, але виконав свої повноваження як голова лічильної комісії», - зазначив Володимир Вовкотруб.

Коли насправді буде звільнений Дмитро Киришун з посади секретаря, наразі невідомо. Адже нині він, можливо, перебуває на лікарняному.

 

28 листопада на засіданні виконкому розглянули питання надання пільг на 2024-2026 роки жителям Білоцерківської міської територіальної громади.

Сучасний світ вимагає від нас більше ніж будь-коли раніше. Електронні гаджети, які сьогодні є майже в кожного, роблять це життя простішим та комфортнішим. Смартфони, планшети, компактні ультрабуки, бездротові навушники є нашими постійними супутниками. А окремої популярності набувають смартгодинники. Американська компанія Apple Inc. є одним з лідерів, що випускає розумні годинники для поповнення вашої екосистеми пристроїв Apple.

Зарядна станція — ваше страхування на випадок блекаута Влада ще з літа попереджає про високу ймовірність обстрілів агресором енергетичної інфраструктури України та закликає населення підготуватися до можливих тривалих відключень електроенергії. Найкращим варіантом забезпечити необхідний рівень комфорту для міської квартири є використання зарядної станції.

Завданням держави є створити всі умови для комфортного повернення до цивільного життя наших Захисників та Захисниць, тому запроваджується повноцінна оплачувана професія -помічник ветерана.

Цього тижня особливо потрібні донори крові таких груп:

Відтепер державну компенсацію зможе отримати ще більше кількість громадян України.

Для цього потрібно звернутися до відділення Укрпошти. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

5 листопада білоцерківці прийшли до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій, аби вшанувати пам'ять загиблих предків від трьох голодів, що були в часи Радянського союзу, а саме: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Цього року виповнюються 90-ті роковини з часу наймасштабнішого з них 30-х років, який українці назвуть Голодомором.

Сторінка 1 з 411

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто у війні робити алейки?

так, гарне буде місто - 0%
ні, такі витрати недоречні - 16.7%
краще направити ці гроші військовим - 83.3%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео